Prostorná chalupa v srdci Českého ráje

Chalupa Tábůrek stojí v obci Rovensko pod Troskami na Liberecku. Krásy Českého ráje sem přivádějí turisty během celého roku.

Okolí obce je známé skalními městy (Prachovské skály, Hruboskalsko, Besedické skály), které lákají zejména horolezce, ale rádi se mezi nimi projdou i běžní turisté. Trochu historie najdete při hradech a zříceninách (Hrubá Skála, Valdštejn, Frýdštejn, Sychrov, Dětenice). V létě se osvěžte na koupališti přímo v obci, nebo si vyrazte k vodní nádrži Jahodnice či k rybníkům Bažantík a Věžák. Pokud Vám počasí nepřeje, vyzkoušejte aquaparky v Jičíně a Liberci. V zimě má tato lokalita také co nabídnout, doporučujeme například lyžařská střediska v Liberci, Harrachově, Rokytnici či Pasekách.

Celoročně je pro Vás připravena zrekonstruovaná chalupa, kde se pohodlně ubytují 12 - 16 hosté. Tento objekt je vhodný zejména pro větší skupiny nebo více rodin s dětmi.

Přízemí chalupy je bezbariérové. Nachází se zde společenská místnost, kde se pohodlně usadíte na rohové sedačce, která může sloužit jako přistýlka. Podívejte se na oblíbené programy na televizi s kabelovým připojením, přečtěte si knihu nebo zkuste zahrát pár tónů na klavír. Jídelní posezení spojuje společenskou místnost s kuchyní, kde najdete sklokeramickou varnou desku se 4-mi plotýnkami, mikrovlnnou troubu, lednici s mrazákem a rychlovarnou konvici.

K odpočinku máte na výběr tři 4-lůžkové ložnice, jednu v přízemí, dvě na patře. Každá z nich je vybavena manželskou postelí, dvěma samostatnými lůžky, televizí a stolem se židlemi. Ke každé ložnici náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Další samostatná toaleta je k dispozici v přízemí. Podle potřeby Vám připravíme až tři přistýlky, které lze různě rozložit do jednotlivých ložnic. Disponujeme také dětskou postýlkou ​​i jídelní stoličkou. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Pokud si rádi posedíte společně na čerstvém vzduchu, oceníte terasu s krbem, kde je možné grilovat. Děti se v létě potěší dětskému bazénu, pískovišti i houpačce. Pro úschovu sportovního vybavení (lyže, kola) je zajištěn vyhrazený prostor. Parkování až pro 4 auta je umožněno přímo ve dvoře chalupy. Užijte si naši komfortní chalupu v Českém ráji. Těšíme se na Vás!