Pohodlné apartmány pod hradem Trosky

Apartmány Ktová 15 pod Troskami najdete v obci Ktová, v okrese Semily, v Libereckém kraji. Ubytování leží v CHKO Český ráj, přímo pod jeho dominantou, hradem Trosky.

V Českém ráji na Vás čekají dny plné zážitků a zajímavostí. Ať se vydáte kamkoli, natrefíte na krásné výhledy a přírodní zajímavosti, k vyhledávaným patří Prachovské skály, Borecké skály, Drábské světničky či podzemní Bozkovské jeskyně). Nejlepší výhled Vám poskytnou rozhledny Kozákov, Hlavatice či Dubecko. Tato oblast je také bohatá na historii. Turisté rádi navštěvují hrady (Trosky, Valdštejn, Kost, Humprecht, Frýdštejn, Rotštejn) a zámky (Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Sychrov, Staré hrady, Dětenice, Mnichovo Hradiště). V okolí naleznete i množství možností vyžití pro děti, v Radvánovicích se nachází přírodní park Štastná země, v Jičíně doporučujeme navštívit Rumcajsovu ševcovnu a Rumcajsovu interaktivní galerii či Muzeum hry a některé hrady a zámky pořádají akce pro děti. Zábava pro celou rodinu na Vás čeká v Liberci, kde můžete navštívit IQ park a IQ Land, aquapark Babylon, ZOO i Dinopark. K oblíbeným sportovním aktivitám patří jízda na koni, cyklistika, koloběžky, rafting na řece Jizera, lezení po skalách nebo v lanovém centru, v zimě si užijete lyžování například v Skiareálu Kozákov.

Během celého roku nabízíme ubytování v 6 apartmánech s celkovou kapacitou 30 osob. Vyberte si některý z těchto apartmánů:
- Apartmán 1 - 4-lůžkový s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- Apartmán 2 - 5-lůžkový se dvěma manželskými postelemi, jedním samostatným lůžkem, s možností přistýlky,
- Apartmán 3 - 4-lůžkový se dvěma manželskými postelemi,
- Apartmán 4 - 4-lůžkový s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- Apartmán 5 - 5-lůžkový se dvěma manželskými postelemi a jedním samostatným lůžkem,
- Apartmán 6 - 6-lůžkový se třemi manželskými postelemi, s možností přistýlky.

Všechny apartmány se nacházejí v prvním patře a každý je vybaven vlastním kuchyňským koutem s dvouplotýnkou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazákem. Ve volném čase se můžete podívat na televizi nebo zahrát společenské hry. Samozřejmostí je v každém apartmánu vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Pro děti Vám poskytneme dětskou postýlku i vysokou židličku. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Všem hostům jsou k dispozici i společné prostory v přízemí. Najdete zde kuchyň s elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubu, lednicí s mrazákem a rychlovarnou konvicí. Také se zde nachází společenská místnost s jídelními stoly s lavicemi, kde se podíváte na televizi nebo zahrajete společenské hry. Dětská herna je vybavena dětským nábytkem a různými hračkami. Pro Vaše pohodlí jsou v přízemí umístěny i dvě samostatné toalety.

Jednou z výhod našeho ubytování je také exteriér. Na rozlehlém oploceném pozemku je připraveno několik posezení (terasa, lehátka, lavice, houpačky), grilované dobroty si připravíte na ohništi nebo venkovního krbu. Děti si užijí kopu zábavy na hřišti s různými houpačkami, trampolínou a pískovištěm s kamínky a hračkami. Největší atrakcí pro děti je naše malá kontaktní zoo s ovečkami a trpasličími kozičkami, které jsou velmi společenské. Určitě oceníte i větší travnaté sportovní hřiště, kde si zahrajete fotbal, volejbal nebo badminton. Vlastní sportovní vybavení (kola, lyže) si uložíte v garáži. Přímo u objektu je Vám k dispozici 11 - 15 parkovacích míst.

Dopřejte si komfortní dovolenou v objetí přírody Českého ráje. Těšíme se na Vaši návštěvu v Apartmánech Ktová 15 pod Troskami.