Místo, kde se uzdraví tělo i duše

Chaloupka na vršku je situována v obci Bernatice, v okrese Trutnov, v Královéhradeckém kraji. Díky poloze na okraji obce si zde můžete vychutnat dokonalý klid s výhledem na Vrané hory a Sněžku. Nedaleko se nacházejí oblíbené Krkonoše i Adršpašsko-teplické skály.

Pokud se chystáte vyrazit na výlety do okolí, doporučujeme vychutnat si výhled z rozhledny Eliška na Babí u Trutnova nebo ze Slavětínskej rozhledny v Jestřebích horách. K nejnavštěvovanějším přírodním zajímavostem patří Bozkovské dolomitové jeskyně. Z historických památek si turisté rádi vybírají například zříceniny hradů Adršpach a Bischofstein, zámek Adršpach, hrad a zámek v Trutnově nebo hrad Pecka. V Hradci Králové si můžete prohlédnout Obří akvárium i botanickou zahradu, naplánujte si také den v ZOO Dvůr Králové. V létě se zabavíte na koupališti v Trutnově, v zimě se o aktivity postarají lyžařská střediska, kterých je v okolí hned několik (Petříkovce, Mladé Buky).

Během celého roku nabízíme ubytování v apartmánu v podkroví nově postavené chalupy, v přízemí bydlí majitelé. Celkově se v apartmánu může ubytovat 7 osob.

Apartmán je prostorný s třemi ložnicemi, 2-lůžkovou s manželskou postelí, 2-lůžkovou s oddělenými lůžky a 3-lůžkovou s manželskou postelí a samostatným lůžkem. Pro Vaše ratolesti Vám poskytneme dětskou postýlku. Obývací místnost je zařízena funkčně, nachází se zde jídelní sezení a televize se satelitním příjmem. Součástí této místnosti je i kuchyňský kout, kde je Vám k dispozici elektrický sporák s troubou, chladnička s mrazákem, rychlovarná konvice a kávovar. Apartmán je pro Váš komfort vybaven dvěma koupelnami se sprchovým koutem a toaletou. Bezplatné WiFi připojení na internet je dostupné v obývací místnosti.

Na pozemku u chalupy najdete místo pro relax i aktivity. Pro chvíle oddechu je zde altán nebo posezení u ohniště. Najdete zde také volejbalové hřiště se sítí, které využijete i na jiné sporty (badminton, fotbal). V létě si užijete osvěžující chvíle ve venkovním bazénu. O zábavu Vašich dětí se stará menší hřiště s pískovištěm, dětským domečkem, skluzavkou a trampolínou. Během léta se na zahradě chalupy jednou týdně cvičí power yoga, v zimním období se tato cvičení konají v blízkém městě Žacléř. Po dohodě poskytuje majitelka i služby kineziologické poradny a poradny rozvoje osobnosti (pomoc při stresu, alergii, nadváze, ve vztazích, při nemoci a další). Samozřejmostí je vyhrazen prostor pro odkládání kol a lyží a v zimě jistě oceníte i vysoušeč lyžařských bot. Přímo u chalupy zaparkujete tři auta.

Naše chalupa je ideálním místem na dovolenou, ať už hledáte aktivní dovolenou nebo odpočinek v příjemném prostředí. Těšíme se na Vaši návštěvu v Chaloupce na vršku.