Velká chata s bazénem a dětským hřištěm

Chata Desmo se nachází v rekreační oblasti Prkenný Důl, v blízkosti města Žacléř. Necelých 200 m od chaty si užijete lyžování na svazích střediska Žacléř - Prkenný Důl.

Pokud máte rádi aktivnější činnost během letní dovolené, vydejte se poznávat kraj na kole. Přímo ve městě se nachází Městské muzeum i Hornické muzeum. V Janských lázních si užijete výhledy ze Stezky korunami stromů. Doporučujeme i Rozhlednu Eliška na Stachelbergu nebo výlet do Interaktivního muzea nedaleko Trutnova - Dům pod Jasanem. Tobogany Vás čekají ve Vodním parku Tropicana Karpacz. V zimě si zalyžujete na svazích zmíněného lyžařského střediska i okolních s různě náročnými délkami tratí.

Celoročně Vám nabízíme možnost skupinového ubytování pro maximálně 38 osob. Chata se dá pronajmout jako celek.

K Chatě Desmo se pohodlně dostanete po třech schodech z parkoviště a také zdoláte i jeden před vstupem. V přízemí si užijete výborný čas ve společenské místnosti s televizí se satelitním příjmem, jídelním sezením a barem s výčepem. Chutná jídla si připravíte v plně vybavené kuchyni (el. spotřebiči a kuchyňským nádobím). Rovněž zde využijete dvě samostatné toalety i čtyři ložnice - tři 3-lůžkové a jednu 4-lůžkovou.

Na patře si užijete královský spánek v dalších ložnicích. K dispozici jsou zde pro Vás jedna 2-lůžková, dvě 3-lůžkové, dvě 4-lůžkové, jedna 4-lůžková s balkonem a jedna 5-lůžková s balkonem. V rámci každé ložnice využijete vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Naše zahrada je rájem pro každého - v letním období se zchladíte v krytém bazénu, ugrilujete si jídlo na grilu v altánku nebo ohništi. Ze zahradní houpačky dohlédnete na děti, hrající si na hřišti plném atrakcí - pískoviště, houpačka, skluzavka i ping-pong. V přízemí ubytování si uchováte kola i lyže. Sluneční paprsky Vás pohladí i na kryté sluneční terase v prvním patře. V případě horšího počasí využijete dětský koutek s hračkami. Parkování aut jsme zajistili přímo u chaty. Těšíme se na Vaši úžasnou dovolenou u nás. Jste srdečně vítáni.