Loading

Ubytování v Jánských Lázních

(1 objekt + 34 objektů v okolí 25 km)

Privat 308

Janské Lázně, v rekreační oblasti, na horách
Jen 250 m od lanové dráhy na Černou horu

Villa u Hallerů

Svoboda nad Úpou (Janské Lázně 3,0 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na...
Chatka a apartmány se saunou a biliardem

Chalupa Maris

Horní Maršov (Janské Lázně 4,2 km vzdušně), v obci / ve městě, u řeky
Stylová horská chalupa se saunou

Horská chalupa Maršovka

Horní Maršov (Janské Lázně 4,4 km vzdušně), v obci / ve městě, u lesa / na okraji l...
Stylová chalupa na horách pro skupinky

Chalupa Černý Důl

Černý Důl (Janské Lázně 4,9 km vzdušně), na samotě, u lesa / na okraji lesa
Blízko lyžařského střediska, se saunou

Apartmány U červeného buku

Horní Maršov (Janské Lázně 5,3 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na okraji...
Útulné apartmány pro rodinky, u rybníka

Chata Protěž

Pec pod Sněžkou (Janské Lázně 6,5 km vzdušně), v rekreační oblasti, u vleku
V centru mezi vleky, výhled na Sněžku!

Chalupa U Dudků

Pec pod Sněžkou (Janské Lázně 7,0 km vzdušně), mimo obce / města, u lesa / na okraj...
Chalupa rodinného typu u vleku

Apartmán Poustevník C12

Pec pod Sněžkou (Janské Lázně 7,2 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na okr...
Wellness apartmán v lyžařském středisku

Ubytování Pod starým dubem

Vlčice (okres Trutnov) (Janské Lázně 7,2 km vzdušně), na okraji obce / města
Útulné ubytování v malebné přírodě
1 - 35 / 35

Jánské Lázně

Užijte si lyžování a relax na úpatí Černé hory

Na samém okraji Královéhradeckého kraje, v okrese Trutnov, se nachází Jánské Lázně, kam každoročně míří za relaxem stovky návštěvníků. Na své si nicméně v tomto ráji pohody a odpočinku přijdou i milovníci zimních sportů a adrenalinových zážitků. Těšit se ale můžete také na toulky okolím, pyšnícím se panenskou přírodou. Navíc, levné ubytování a jedinečná atmosféra, už jen to je důvod, proč se na dovolenou do Krkonoš určitě vydat.

Jánské Lázně, oblíbená destinace v samém srdci hor, která se navíc může pochlubit zajímavou historií, přitahovala pozornost již od pradávna. První prameny zde byly objeveny už v roce 1006 a po krátké době se začaly využívat pro léčebné účely. Světové renomé si tyto jediné lázně na české straně Krkonoš získaly za první republiky a jejich věhlas trvá dodnes. Pokud sem zamíříte i Vy, čekají na Vás luxusní wellness pobyty a samozřejmě i výhodné ubytování.

Proč se Jánské Lázně vyplatí neminout?

Dovolená v Jánských Lázních je přitom jako stvořená pro všechny, kdo touží po tom, načerpat novou energii v úchvatném prostředí zdejších hor. Pokud patříte mezi ně, spolehněte se, že pobyt v těchto vynikajících lázních zaměřených na dýchací obtíže, si zamilujete. Čekají na Vás rašelinové zábaly, bublinkové koupele a regenerační masáže. Taktéž se však můžete těšit na příjemné toulky městem s pítkem v ruce, spojené s ochutnávkou léčivých pramenů.

Na své si však přijdou i ti, kdo míří na Královéhradecko na dovolenou spíše za památkami a historií. Pakliže architektonicky významné stavby zajímají i Vás, nesmíte minout třeba Kostel svatého Jana Křtitele, postavený v novogotickém slohu. Stejně tak Vaši pozornost zajisté upoutá i socha Krakonoše, slavného vládce místních hor. Chcete-li spatřit také další zajímavá místa, vyplatí se sjednat to nejlepší ubytování a zůstat déle, neboť nudit se tady určitě nebudete.

Do Jánských Lázní za historií a sportem

Podobně jako jiná města v Podkrkonoší, nabízí i Jánské Lázně skvělý kulturní a společenský život, který si doopravdy zamilujete. Těšit se tak můžete na pravidelná představení místního kina, jež ve svých prostorách často pořádá též naučné přednášky a výstavy. Oblíbená jsou i představení divadla Járy Cimrmana v podání místních ochotníků. V případě, že Vás zláká komfortní ubytování a zůstanete přes léto, vychutnáte si i skvělé koncerty na kolonádě.

Na nudu však mohou zapomenout i rodiny s malými dětmi, které si v tomto krásném lázeňském městě taktéž přijdou na své. Připravena je pro ně originální stezka korunami stromů, spojená s krásným výhledem na okolní hory. Zimní dovolená v Jánských Lázních pak naopak láká k návštěvě Ski areálu Černá Hora. Čeká tady na Vás prvotřídní servis v podobě úžasných sjezdovek, kde si užijete nejen vzrušení a adrenalin, ale též spousty zábavy s přáteli.

Čím vším Vás okolí Jánských Lázní překvapí?

V případě, že si chcete užít příjemný pobyt spojený s levnými výlety, nezůstávejte pouze v této destinaci, ale prohlédněte si též okolí Jánských Lázní. Těšit se můžete na úchvatnou krajinu plnou lesů, kde si užijete romantické procházky, aniž byste potkali živou duši. Stejně tak Vám nic nebrání, vychutnat si ta nejkrásnější místa na severu Čech na kole. Vydat se tak můžete například do nedalekého Černého Dolu, kde na Vás čeká Muzeum podzemí Krkonoš.

Za návštěvu stojí též město Trutnov, jež si zamilují zejména ti, které láká dovolená v Královéhradeckém kraji spojená s prohlídkou památek. Těšit se tak můžete na městskou památkovou rezervaci se spoustou renesančních staveb. Mezi zajímavosti patří také Krakonošova kašna a milovníci umění zase jistě ocení Galerii města Trutnova. Stejně tak nechybí ani moderní koupaliště pro rodiny s dětmi a samozřejmostí je i komfortní ubytování.

Koho láká spíše dobrodružství s nádechem military, ten se může těšit na putování po československém opevnění, zakončené návštěvou tvrze Stachelberg. Prohlédnete si tady nejen rozsáhlý podzemní systém, ale uvidíte též dobové vybavení a fotografie. V případě, že hledáte spíše klid a pohodu, navštivte Farmapark Mochomůrka. Užijete si zde spousty her a zábavy s přáteli, zazpíváte si, opečete buřty a uvidíte, že domů se Vám odtud chtít skutečně nebude.

Jánské Lázně nabízí pestrý výběr ubytování

Oblíbená rekreační oblast situovaná v malebném prostředí Krkonoš Vám nabízí nejen klid a pohodu, ale také výhodné ubytování za příznivé ceny. Těšit se tak můžete na širokou nabídku komfortních hotelů s prvotřídními službami, kde si wellness pobyt zaručeně užijete. Pro ty, kdo chtějí ušetřit, je zase připraven pestrý výběr penzionů a apartmánů. Stejně tak ale nechybí ani ubytování v soukromí nebo možnost pronájmu chalupy ve skiareálu hned vedle sjezdovky.

Jánské Lázně jsou kouzelné město na úpatí hor, kde si užijete nejen božský klid a pohodu, ale také spousty zábavy. Že nevěříte? V tom případě si zarezervujte to nejlevnější ubytování ještě dnes a přijeďte se o tom do této oblíbené krkonošské destinace sami přesvědčit.

Názory a doporučení

Marcela Křížová (ubytovatel) 30.12.2018
Lázeňské město