Cenově dostupné moderní ubytování

Penzion U Námořníka se nachází ve městě Dvůr králové nad Labem v okrese Trutnov v Královéhradeckém kraji. Nabízíme komfortní a moderní ubytování v klidném prostředí nedaleko centra.

Celoročně Vás rádi přivítáme v našem penzionu s celkovou kapacitou pro 10 osob. Vyberete si následujících typů pokojů:
- dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, televizí, ledničkou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a jídelním posezením,
- třílůžkový pokoj se samostatnými postelemi, televizí a kuchyňským koutem, vybaveným elektrickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním posezením,
- pětilůžkový nebo šestilůžkový apartmán se samostatnými postelemi rozdělených do dvou místností. Součástí apartmánu je kuchyňský koutek, vybavený elektrickým sporákem s troubou, sektorovým nábytkem, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mikrovlnnou troubou a jídelním sezením.

Samozřejmostí každého pokoje i apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Mikrovlnná trouba na ostatních pokojích je pro Vás k dispozici na vyžádání. Bezplatné WiFi připojení na internet je dostupné v celém objektu. Součástí penzionu je restaurace se zahrádkou. V exteriéru na Vás čeká příjemné posezení na zahrádce u grilu a ohniště. Pro naše nejmenší hosty jsme si připravili houpačku, skluzavku a nechybí dětská postýlka k zapůjčení. S parkováním si nedělejte starosti - Vaše auta zaparkujete přímo u objektu nebo v garáži, která poslouží i jako úschovna na kola či lyže.

Město Dvůr králové nad Labem je skvělou volbou pokud hledáte místo, kde se na své dovolené určitě nebudete nudit. Přímo ve městě nezapomeňte navštívit proslulé ZOO a safari. Navštivte Hospital Kuks vzdálený přibližně 10 km se zámeckými zahradami a barokními Braunovými sochami. Dále můžete shlédnout nejkrásnější přehradu v ČR vzdálenou přibližně 8 kilometrů. Příjemnou procházku si uděláte v zámeckém areálu Žireč a pěknou zastávkou bude jistě i zámek Bílé Poličany a Rentzovo muzeum. Pár stovek metrů od Safari je velmi hojně navštěvované přírodní Tyršovo koupaliště, které nabízí zábavu i těm nejmenším. Zajímavým zážitkem by pro Vás mohla být prohlídka železnic v Železničním muzeu výtopna Jaroměř, zastávka na pevnosti Josefov, ve ptačím parku Josefovské louky, na hradě Pecka či zámku Lázně Bělohrad. V zimě si zasportujete například v skiareálech Zvičina, Mostek nebo Pecka.

Penzion U Námořníka nabízí vše, co potřebujete k ideální strávené dovolené. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!