Luxusní penzion se zahradou a bazénem

Nabízíme výhodné týdenní pobyty 6+1 den zdarma.


Penzion Rogallo najdete v obci Hořičky, v okrese Náchod, v Královéhradeckém kraji. Tato podkrkonošská obec se nachází v blízkosti oblíbených turistických lokalit, Babiččino údolí či Adršpašsko-teplické skály.

V okolí se najde něco pro každého. Mnozí návštěvníci sem přicházejí objevovat zákoutí z knih Boženy Němcové. Nedaleko se nachází přehrada Rozkoš, kde si nejen zaplavete, ale vyzkoušíte také různé vodní sporty, odpočinete si při rybolovu nebo si zahrajete minigolf. Pokud Vás láká historie narazíte zde na množství zámků (Ratibořice, Kuks, Náchod, Opočno, Nové Město nad Metují). Za návštěvu stojí i tvrz Rýzmburk, Broumovský barokní klášter, pevnost Dobrošov nebo podzemní labyrint Josefov. Mezi oblíbené přírodní cíle patří skalní města, které jsou vyhledávány i horolezci. S dětmi se můžete vybrat za zábavou do ZOO Dvůr Králové, Obřího akvária v Hradci Králové nebo aquaparku Kudowa Zdroj u polských sousedů. V létě se osvěžíte na koupališti MEBYS Trutnov, o zimní zábavu se postarají lyžařské areály Běloves, Radvanice nebo Petříkovce.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 43 hostů. Ubytovat se můžete v těchto ubytovacích jednotkách:
- Apartmán 1 - 8-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi,
- Apartmán 2 lux - 5-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi,
- Studio 3 lux - 4-lůžkové studio,
- Studio 4 - 4-lůžkové studio,
- Pokoj 5 - 2-lůžkový pokoj,
- Studio 6 - 3-lůžkové studio,
- Apartmán 7 - 5-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi,
- Pokoj 8 - 2-lůžkový pokoj,
- Apartmán 9 - 4-lůžkový mezonetový apartmán se dvěma ložnicemi,
- Apartmán 10 - 3-lůžkový mezonetový apartmán s jednou ložnicí,
- Apartmán 11 - 3-lůžkový apartmán s jednou ložnicí.

Každá ubytovací jednotka disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou. Kromě pokojů 5 a 8 najdete všude kuchyňský kout s vařičem (v pokojích 6, 7, 9, 10 jednoplotýnka), ledničkou a rychlovarnou konvicí, někde i s mikrovlnnou troubou, v pokojích 5 a 8 se nachází jen chladnička a rychlovarná konvice. Ve čtyřech apartmánech je nainstalovaná klimatizace (za poplatek). V celém areálu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zahradě si umístěno několik samostatných posezení, najdete zde altánky i zastřešené terasy s ohništěm. Příjemné chvíle strávíte i ve vinném sklípku plném vybraných vín. V penzionu je o aktivity postaráno během celého roku. V létě si zaplavete ve venkovním bazénu nebo si zahrajete badminton, tenis či stolní tenis. Zapůjčíme Vám i kola, pokud se chystáte na výlet do okolí. V zimě využijete posilovnu a zrelaxujete se v sauně. Pro děti jsme připravili dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm, houpačkou a trampolínou. Na pozemku penzionu je k dispozici 11 parkovacích míst. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Rogallo.