Loading

Ubytování v Hořičkách

(2 objekty + 21 objektů v okolí 25 km)

Vila Hořičky

Hořičky, v obci / ve městě
Silvestrovský pobyt u Ratibořic

Penzion Čapkův statek

Hořičky, v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
V oblasti Podkrkonoší a Orlických hor

Chalupa na Kopaninách

Chvalkovice (okres Náchod) (Hořičky 3,8 km vzdušně), mimo obce / města, u lesa / na...
Pohodlná chalupa na polosamotě

Chalupa Ještěrka

Červený Kostelec (Hořičky 8,3 km vzdušně), na okraji obce / města, u lesa / na okra...
Velká chalupa se saunou - pokojná oblast

Ubytování Na Vejminku v Podkrkonoší

Rtyně v Podkrkonoší (Hořičky 8,4 km vzdušně), na okraji obce...
Romantické ubytování s koupací kádí

Růžová chalupa u Šimánků

Rtyně v Podkrkonoší (Hořičky 8,7 km vzdušně), v obci / ve městě
Idylická chalupa s bazénem a saunou

Penzion Ve Srubu

Horní Radechová (Hořičky 11,0 km vzdušně), mimo obce / města, u lesa / na okraji lesa
Klid a pohoda mezi kmeny letitých stromů

Chalupa Chlívce

Stárkov (Hořičky 11,6 km vzdušně), v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa
Chalupa v blízkosti lesa a vleku

Srub Samsara

Trutnov (Hořičky 12,9 km vzdušně), na okraji obce / města, u...
Velká zahrada, sauna a koupací káď

Hany 50

Trutnov (Hořičky 13,3 km vzdušně), v rekreační oblasti, u lesa / na okraji lesa
se zastřešeným bazénem a infrasaunou
1 - 23 / 23

Hořičky

Hořičky 1

Objevte ráj folkloru v srdci Východních Čech

Přímo uprostřed Královéhradeckého kraje, v okrese Náchod, leží Hořičky, na první pohled nenápadná vesnice, jež Vám ale má rozhodně co nabídnout. Těšit se můžete na zachovalou lidovou architekturu, skvělý společenský život i pohodovou atmosférou. Stejně tak nesmíte minout ani okolí, kde se nudit též nebudete. Navíc, výhodné ubytování a hezká krajina plná rozhleden, to vše čeká na ty, kdo na dovolenou do Východních Čech zamíří.

Hořičky, ráj klidu a pohody, který si na první pohled zamilujete, o sobě daly poprvé vědět světu v roce 1357. Po dlouhá léta malá a nenápadná vesnice si uchovala svůj skrytý půvab až do počátku 20. století. Není proto divu, že později se stala rekreačním centrem, kam za odpočinkem jezdily známé osobnosti kulturního i společenského života. Právě skvělý folklor a pohodovou atmosféru, stejně jako levné ubytování, dnes tato malebná obec nabídne také Vám.

Proč se Hořičky vyplatí neminout?

Dovolená v Hořičkách Vás zve na příjemný pobyt plný relaxu a zábavy, který si doopravdy zamilujete. Stejně tak se můžete těšit na zachovalé památky, jichž se v této oblíbené destinaci nachází skutečně nespočet. Přirozenou dominantou obce, jež upoutá Vaši pozornosti již z dálky, je krásný barokní kostel svatého Ducha. Právě ten se pyšní nádherným interiérem plným soch, vitráží a nástěnných maleb, které prostě musíte vidět.

Na své si ale přijde ve Východních Čechách také ten, kdo se zajímá o lidovou architekturu a drobné sakrální stavby. V Hořičkách si tak prohlédnete krásné roubenky, ojedinělý smírčí kříž nebo naopak moderní funkcionalistickou zvoničku z roku 1936. Uvidíte, že nakonec si možná celé místo zamilujete natolik, že se rozhodnete zůstat déle. Pokud tak učiníte, můžete se těšit na prvotřídní ubytování s veškerým komfortem, jež se vyplatí. 

Hořičky 2

Do Hořiček za folklorem a zábavou

V případě, že Vás láká spíše pravá venkovská zábava spojená s dobrou hudbou a skvělým jídlem a pitím, taktéž se tady nudit nebudete. Hned z jara se v Hořičkách koná populární Košt slivovice, u kterého nesmíte chybět. Taktéž Folklorní festiválek, spojený s vystoupením místních v krojích stojí za to. Stejně tak ale nechybí ani stavění máje, adventní oslavy nebo tradiční dvoudenní pouť, v jejímž případě jistě oceníte i výhodné ubytování.

Pokud Vás lákají spíše toulky přírodou, nic Vám nebrání, udělat si výšlap k nedaleké dřevěné rozhledně Žernov. Za to, že vystoupáte 92 točitých schodů, budete odměněni božským výhledem na celé Královéhradecko, který si skutečně vychutnáte. Milovníci sportu zase mohou vyzkoušet nové sportovní hřiště přímo v Hořičkách. Zahrajete si zde kopanou, a jestliže si troufnete, máte možnost vyzvat také místní, kteří přátelský zápas určitě neodmítnou.

Co vše Vám okolí Hořiček nabídne?

Přestože tato malebná obec Vám bezesporu nabízí spousty možností, jak zde efektivně strávit volný čas, neměli byste zapomínat ani na okolí Hořiček, jež se též vyplatí neminout. Celá krajina je totiž protkána množstvím stezek, jež Vás zavedou na ta nejkrásnější místa. Mezi ně patří pouhých 14 km vzdálená vodní nádrž Rozkoš zvaná Východočeské moře. V horkých letních dnech si zde užijete skvělé vodní radovánky a na své si přijdou i milovníci rybaření.

Dovolená v Královéhradeckém kraji potěší i milovníky romantiky, kteří si rozhodně nesmí nechat ujít půvabný zámek Náchod. Nádherná renesanční stavba Vám nabídne nejen prohlídky zachovalých interiérů, ale nahlédnete též do hladomorny a uvidíte i středověké sklepy. Určitě nezapomeňte ani na medvědy Ludvíka a Dášu v hradním příkopu. Pakliže se rozhodnete zůstat déle, zajisté uvítáte i výhodné ubytování v Náchodě v jednom z měšťanských domů, které v sobě skýtá nevšední romantiku. 

Hořičky 3

Zajímavým zážitkem může být exkurze do Archeoparku Všestary. Čeká tady na Vás výlet do doby kamenné, bronzové i železné a navštívíte i pravěké pohřebiště. Milovníci zimních sportů zase jistě ocení Lyžařský vlek Radvanice. Pakliže stojíte na svahu poprvé, najdete právě tady ideální podmínky a uvidíte, že si lyžování prostě zamilujete. Na závěr si udělejte výlet do Safari parku ve Dvoře Králové nad Labem, odkud se Vám chtít domů prostě nebude. 

Jak na nejlepší ubytování v Hořičkách?

Malebná obec plná památek Vám nabízí nejen skvělé kulturní a společenské vyžití, ale také to nejvýhodnější ubytování za skvělé ceny. Těšit se tak můžete na stylové chaty, kde si zkusíte život místních před sto a více lety. Pro milovníky romantiky máme připraveny luxusní roubenky, které jinde nenajdete. V případě, že Vás láká spíše levnější pobyt pro nenáročné, nic Vám nebrání dopřát si nocleh v rodinném penzionu nebo zvolit ubytování v soukromí.

Hořičky Vás zvou na parádní dovolenou plnou zábavy a dobrodružství, na kterou hned tak nezapomenete. Že nevěříte? Potom neváhejte, zarezervujte si to nejlevnější ubytování a do Hořiček se za folklorem, muzikou a památkami rozhodně vydejte.