Stylový penzion se zahradou a bazénem

Máte chuť strávit Vaši dovolenou v krásném prostředí se soukromou zahradou a bazénem? Jste na správném místě. Navštivte náš Penzión Deluxe. Stylový rodinný penzion se nachází v obci Vysokov, okres Náchod v Královéhradeckém kraji. Rádi uvítáme páry i skupinky.

V penzionu se ubytujete celoročně s celkovou kapacitou 11 lůžek včetně přistýlek. K dispozici jsou Vám tři komfortně vybavené pokoje s manželskou postelí a přistýlkami.

V každém pokoji se nachází televize se satelitním příjmem. Zaručený komfort Vám umožní i vlastní koupelna se sprchovým koutem (jeden pokoj poskytuje vanu namísto sprchového koutu) a toaletou. Součástí objektu je minibar a společná kuchyň vybavená mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, kávovarem a jídelním posezením kde si vychutnáte své snídani. V ceně je zahrnuta i konzumace teplých nápojů. Kola si uschováte v místnosti k tomu určené. V celém objektu je bezplatné WiFi připojení na internet.

Zejména v letním období Vás příjemně nadchne naše zahrada s terasou, venkovním vyhřívaným bazénem a lehátky. Poškádlete své nohy na krásném zeleném trávníku a užijte si teplé letní dny s nápojem v ruce. Vaše děti se pohrají na pískovišti, nebo hraním badmintonu přímo u nás. Vaše auta si zaparkujete u penzionu.

Okolí penzionu je vynikající pro bohatý výběr aktivit. Během letních měsíců se potěší zejména cyklisté. Lokalita je protkána množstvím cyklostezek. Krásy Kladského Pomezí sahají od Broumovských stěn, Adršpašsko-teplických skal až po část Orlických hor a Krkonoš. Z kulturních památek je třeba připomenout Benediktinský klášter v Broumově, Hospital Kuks, Babiččino Údolí v Ratibořicích (román B. Němcové "Babička") a rodný dům A. Jiráska v Hronově. V létě využijete koupaliště Náchod, rybník Špinka nebo Brodský i přehradu Rozkoš. Celoročně můžete navštívit i Aquapark Kudowa Zdroj nebo Hradec Králové. V zimě za dobrých sněhových podmínek je možné na běžkách vyrazit po okolí. Lyžaři si vyberou ze sjezdovek Hartman, Olešnice v Orl. horách, Deštné v Orl. horách nebo Mladé Buky.

Věříme, že pobyt u nás se Vám bude líbit a budete se k nám rádi vracet. Těšíme se na Vás!