Velká chalupa se saunou - pokojná oblast

Jste srdečně pozván do naší Chalupy Ještěrka, která se nachází v klidné chatové osadě v obci Červený Kotelec - Zábrodí. I díky sauně a velkému prostoru si zde přijdou na své skupinky přátel toužících po oddechu.

Okolí se samo nabízí k tomu, aby jste se vybrali poznávat tento malebný kraj. Cyklistika, turistika, procházka rozsáhlými lesy - nejen to vyplní Váš volný čas. Rybáře potěší rybník Brodský. Právě zde také osvěžíte své tělo během teplých dnů nebo si zaplavete. V blízkém městě Náchod si podíváte zámek, park i muzeum. Spolu s dětmi se zabavíte v největším DinoParku v Polsku. V zimě se tu uspokojí srdce lyžařů i běžkařů. V blízkosti najdete vlek Radvanice i Brabák.

Dovolená s dětmi, oslava narozenin nebo jiný typ akce - na to je určena naše Chalupa Ještěrka s celkovou kapacitou 17 osob. Duší naší chalupy je společenská místnost s krbovou píckou, televizí, DVD přehrávačem a gaučovým sezením. Připravit porce chutného jídla pro všechny víte v kompletně zařízené kuchyni s jídelním sezením. V létě se prestravujete v blízkém kempu. V přízemí je také koupelna se sprchovým koutem, pračkou a toaletou.

Spánek si dopřejete v jedné ze čtyř ložnici. V každé ze tří 3-lůžkových je k užívání manželská postel, samostatné lůžko i přistýlka formou rozkládacího křesla. V jedné 3-lůžkové je navíc televize a CD/DVD přehrávač. Podkrovní část disponuje 8-lůžkovou ložnicí se dvěma manželskými postelemi a čtyřmi lůžky, televizí a DVD přehrávačem. Nechybí další koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celé chalupě jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Zábavu si užijete v exteriéru na terase s posezením nebo v altánku (pergole) s posezením. Dokonalý relax prožijete v sauně. K dispozici je u nás ohniště, bazén, volejbalové-nohejbalové hřiště, ruské kolky, petangue. Parkovací místa až pro 6 vozidel jsou zajištěny přímo na oploceném pozemku ubytování. Těšíme se na to, jak u nás prožijete výjimečný čas!


Preferujeme: Rodiny s dětmi