Útulné apartmány pro rodinky, u rybníka

Naše nově postavená chalupa Apartmány U červeného buku se nachází v krásném prostředí lesů KRNAP-u, v malebném širokém lysečinském údolí, v Horním Maršově. Blízkost rybníka a potoka Vám zaručí příjemné prožití dovolené u nás.

Rádi poznáváte okolí? Tak se vydejte po turistických stezkách nebo cyklistických trasách poznávat krásy regionu. Určitě doporučujeme Hrádok Aichelburg, Muzeum Vápenka, historické lomy, Lysečinskou jehlu. Přírodní scenérie zaujme srdce nejednoho hosta - nasbírat si v ní můžete lesní plody či hřiby na vyznačených místech. Koupání či lov ryb se dá hned na rybníku. Lyžování je možné ve střediscích v Lysečinském a Albeřickém údolí. Autobus během celého roku zdarma.

Dva Apartmány U červeného buku jsou Vám k dispozici během celého roku. Ubytovat se u nás může maximálně 6 hostů + 1 ​​dítě v dětské postýlce, na patře rodinné chalupy majitele. Vybrat si u nás můžete:

• 2-lůžkový apartmán s manželskou postelí v ložnicové části. V rámci výbavy nechybí televizor se satelitním příjmem, kuchyně s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním posezením. Součástí je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

• 4-lůžkový apartmán s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky v ložnicové části. Apartmán je vybaven totéž televizorem se satelitním příjmem, kuchyní s el. troubou, keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním posezením. Součástí je také koupelna se sprchovým koutem, pračkou a toaletou. K užívání je také dětská postýlka.

V rámci ubytování je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V exteriéru jsme připravili gril, ohniště i venkovní krb. Dětské srdce se nadchnou hře v pískovišti. Po dohodě Vám umíme nachystat polopenzi. Zaparkovat Vaše auta můžete přímo při ubytování. Těšíme se na Vás v Apartmánech U červeného buku.