Prázdninový dům pro partu přátel

Chalupa Slunečná se nachází v obci Čistá v Krkonoších, která spadá pod městys Černý Důl. Stejnojmenný ski areál najdete necelé 2 km od chalupy. Méně než 10 km jsou vzdálená města Vrchlabí a Janské Lázně.

Když se ubytujete v této oblasti, určitě najdete aktivity, které potěší každého. Samozřejmostí je turistika v našem nejvyšším pohoří, vyšlápněte například na Sněžku, Medvědín, Kotel nebo Lysou horu. V oblasti najdete množství vodopádů, k nejnavštěvovanějším patří Pančavský, Labský a Mumlavský. Na výlet si můžete zajít i do Adršpašských skal nebo známého Babiččina údolí, kde si zavzpomínáte na knihy Boženy Němcové. Milovníky válečné historie určitě zaujme pevnost Josefov v Jaroměři nebo tvrz Stachelberg. K zajímavým místům se řadí i hrad Pecka nebo hospital Kuks. Děti nadchnete výpravou na safari v ZOO Dvůr Králové. V letním období zajděte na koupaliště Retro park Sejfy a Aquapark Špindlerův mlýn Vás přivítá během celého roku. V zimní sezóně si můžete vybírat z množství lyžařských středisek, z nejbližších zmíníme ski areály Černý Důl, Černá hora - Janské lázně, Dolní Dvůr, Svoboda nad Úpou nebo Luisino údolí.

Celoročně nabízíme ubytování v chalupě, v níž se celkově ubytuje až 13 hostů. Prostor v přízemí zůstává pro hosty uzamčen, využívají ho majitelé, málokdy však během pobytu hostů.

Na prvním patře najdete společenskou místnost s televizí, CD přehrávačem, společenskými hrami a gaučovým sezením. Další místností je kuchyň s jídelnou, k vybavení patří plynový sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice a velký jídelní stůl. Rovněž v 1. patře se nachází jedna 2-lůžková ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

Druhé patro tvoří tři ložnice, 2-lůžková s manželskou postelí a možností přistýlky, 3-lůžková se třemi samostatnými lůžky a 5-lůžková s pěti samostatnými lůžky. Samostatná lůžka lze dle potřeby spojit do dvoulůžka. V případě pobytu s malým dítětem Vám poskytneme dětskou postýlku. Pro Váš komfort je součástí druhého patra také koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

V celém objektu je zajištěno WiFi připojení na internet. Na dvoře najdete posezení i ohniště. Po dohodě pro Vás otevřeme místnost v přízemí, kde je možné uschovat kola nebo lyže. Zahrajete si u nás venku badminton a uvnitř šipky a stolní fotbal. Při chalupě zaparkujete až 8 aut.

Prostorná chalupa s vynikající polohou, to je Chalupa Slunečná. Těšíme se na Vaši návštěvu.