S bazénem, venkovním krbem, ping-pongem

Srdečně Vás zveme do našich Apartmánů Slunečná, které leží v malebné podkrkonošské obci Mladé Buky, necelých 500 m od místního lyžařského střediska. Venkovní bazén, zděný krb i možnost hry stolního tenisu ocení nejeden náš host.

Celoročně se můžete přijít ubytovat do dvou Apartmánů Slunečná, které jsou tou správnou volbou pěkného ubytování za rozumnou cenu. Kapacita apartmánů je maximálně 11 osob. Umístěný apartmánů - jeden v přízemí a druhý v podkroví domu, každý se samostatnými vchody. V obou apartmánech se můžete připojit k bezplatné WiFi internetové síti.

Apartmán č. 1 tvoří jedna velká místnost, která je opticky rozdělena na obývací prostor, kuchyňský kout a část pro klidný spánek. Obývací prostor je vybaven televizí s kabelovým příjmem a pohovkou, která se dá využít i jako přistýlka pro jednu osobu. Pokud dostanete hlad, své jídla si můžete připravit v kuchyňském koutu s vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a barovým sezením. Spánek zajišťují dvě manželské postele v apartmánu. V rámci apartmánu je samozřejmostí i vlastní koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

Apartmán č. 2 je bezbariérový. V obývacím prostoru taktéž disponuje televizí s kabelovým příjmem a pohovkou rozložitelnou pro dvě osoby. Vyjdete z něj na soukromou terasu s venkovním posezením a grilem a pokocháte se výhledem. V kuchyni najdete elektrickou troubu, keramickou varnou desku, ledničku, rychlovarnou konvici a topinkovač. Využijete také pěknou koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, pračkou a žehličkou. Apartmán je vybavený příjemným podlahovým topením.

Po dohodě s majitelem si můžete pěkné slunečné dny krátit i odpočíváním na posezení na zastřešené terase nebo grilováním na roštu ve zděném krbu. Součástí rodinného domu je vyhřívána garáž, která slouží k odložení kol, lyží i případnému vysušení bot. Spolu s dětmi si můžete zahrát stolní tenis nebo se vyřádit ve venkovním bazénu. Parkování vozidel je přímo u objektu. Těšíme se na Vás!

Poloha našich apartmánů je opravdu strategická - na dosah máte lyž. areál se snowparkem a bobovou dráhou. Lyžovat se dá i ve střediscích v blízkých městech a obcích, jako jsou Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou či Černý Důl. Přírodní a historické krásy si můžete prohlédnout v Trutnově nebo jen procházkou po trasách pro cyklisty a chodce okolím Krkonoš. S dětičkami se klidně vydejte poznávat svět z koňského hřbetu nebo navštivte ZOO Dvůr Králové.