Útulné ubytování v malebné přírodě

Ubytování Pod starým dubem se nachází na okraji obce Vlčice, v okrese Trutnov, v Královéhradeckém kraji. Tato obec v Podkrkonoší Vám poskytne klid venkova avšak s mnoha možnostmi trávení volného času v okolí.

Za zábavou a aktivitami nemusíte z Vlčic chodit daleko. Zajímavou zábavou pro děti i dospělé bude určitě laser game v Sniper Valley (1 km). Jen tři kilometry od obce se nachází zřícenina hradu Břečtejn, pod kterou leží Hrádeček, chalupa, která patřila Václavu Havlovi. V blízkém areálu Mladé buky si zahrajete golf a zvednete adrenalin na bobové dráze. Děti jistě potěší návštěva ZOO Dvůr Králové. Turisté rádi navštěvují i ​​pevnost Stachelberg s rozhlednou Eliška, lesní hrádek Aichelburg nebo zámek Ratibořice. Pokud Vám v létě nestačí bazén u chaty, osvěžíte se v rybníku s tobogánem v kempu Dolce. Vyberte se pěšky nebo lanovkou na Sněžku nebo do Černohorského rašeliniště. Ideálními místy pro začátek túry v Krkonoších jsou nedaleká střediska Pec pod Sněžkou, Janské Lázně a Špindlerův Mlýn. Zde jsou v zimě v provozu známé a oblíbené lyžařské areály.

Během celého roku nabízíme ubytování ve třech objektech, Srubové chatě Kvítek s kapacitou 9 osob, Stodole Western s kapacitou 8 osob a Chalupě Pohoda s kapacitou 9 osob. Všechny objekty se nacházejí na jednom pozemku, jsou však vizuálně odděleny a tak je zajištěno Vaše absolutní soukromí.

V přízemí Srubové chaty Kvítek se nachází společenská místnost s jídelním koutem a kompletně vybavená kuchyně, kde Vám k přípravě vlastních jídel poslouží elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, topinkovač a chladnička. Rovněž na přízemí najdete koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a jednu 3-lůžkovou ložnici. Další lůžka jsou umístěna v patře se sníženou střechou, které je rozděleno na dvě otevřené ložnice, v každé z nich si odpočinete na třech matracích. Tato chata je vybavena klimatizací.

Stodola Western je nově zrekonsturována budova. Přízemí tvoří společenská místnost, v patře najdete dvě 4-lůžkové ložnice. V každé ložnici jsou umístěny čtyři samostatná lůžka, které lze dle potřeby spojit. V jedné z ložnic se nachází kuchyňský kout s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem a toustovačem. Pro Vaše naprosté pohodlí je součástí tohoto objektu nejen koupelna se sprchovým koutem a toaletou ale i další dvě samostatné toalety.

Chalupa Pohoda představuje zařízení vyššího standardu. V přízemí najdete společenskou místnost s jídelním sezením a kuchyni, kde využijete keramickou varnou desku, mikrovlnnou troubu, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici i kávovar a topinkovač a také pračku. Koupelna s vanou a toaletou se nachází rovněž na přízemí. Ložnicová část v patře se skládá ze dvou 4-lůžkových ložnic. Lůžka je možné spojit nebo rozpojit, další plnohodnotné lůžko je umístěno na chodbě.

Ve všech objektech je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Ke každému objektu náleží vlastní venkovní bazén a terasa s venkovním krbem, kde si můžete připravit grilované dobroty. Na pozemku najdete také vybavení, které je společné pro všechny tři objekty. K dispozici je sezení, dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkou a pískovištěm a také menší sportovní hřiště, kde si můžete zahrát fotbal, volejbal, basketbal či stolní tenis. Chováme ovečky, které jsou velmi oblíbené zejména u malých návštěvníků. Parkování pro 12 aut je možné na oploceném pozemku a tedy naprosto bezpečné.

Vyberte si ubytování, jaké potřebujete a přijďte si k nám odpočinout s rodinou či přáteli. Těšíme se na Vaši návštěvu v Ubytovaní Pod Starým dubem!