Chalupa na samotě, na horách, u vleku

Poznávejte krásy Orlických hor nebo nádherného údolí Moravské Sázavy přímo z Chalupy Orlička, která se nachází na samotě, v okolí obce Výprachtice. Klidné prostředí, okolní příroda i náš vlastní lyžařský vlek pro děti dodají Vaší skupinové dovolené nepopsatelné kouzlo.

Obec Výprachtice představuje skvělý výchozí bod pro cyklistiku, turistiku nebo jen nenáročné procházky. Tyto si můžete užívat v Sleskom lese. Cestou lze natrefíte na rozhledny nebo zajímavé přírodní úkazy jako Čenkovička. Lyžování nebo snowboarding je dobrý na svazích Bukové hory nebo Heroltice. V blízkosti se nachází historické město Lanškroun. V létě si dříve ulovíte ryby nebo zchladíte dolní končetiny na Čermenskom rybníku.

Každý den v roce se můžete spokojeně ubytovat v naší Chalupě Orlička. Maximální kapacita osob, kteří u nás najdou potěšení a stráví radostné chvíle, je přizpůsobena pro 24 hostů. Chalupa se pronajímá jako celek - u nás tak máte soukromí zaručeno.

Přízemí chalupy tvoří velká společenská místnost s televizí se satelitním příjmem a pohodlným rohovým sezením. Ujmout se přípravy domácí stravy můžete v kompletně zařízené kuchyni. V její výbavě je keramická varná deska, el. trouba s keramickou varnou deskou, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a jídelní posezení.

Odpočinek během dne i noci najdete v některé z našich sedmi ložnic. Komfortní postele si užijete v jedné 2-lůžkové ložnici se samostatnými lůžky, dvou 3-lůžkových se dvěma lůžky a jednou přistýlkou ​​jakož i ve čtyřech 4-lůžkových ložnicích se třemi lůžky a jednou přistýlkou. Všichni naši hosté mohou používat dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je také bezplatné WiFi připojení na internet.

Požitek z okolí si dopřejete na venkovní terase s posezením. Kromě vyprávění si zde připravíte jídla na grilu i na ohništi. Ratolesti se v exteriéru zahrají stolní tenis. V zimě Vám poslouží náš vlastní menší lyžařský vlek. Víme Vám zajistit uschování kol a lyží. Dostatečný počet parkovacích míst - až pro deset aut - je hned přímo u chaty. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky