Chalupa v krásné přírodě Vysočiny

Přímo pohádkové místo na trávení klidných chvil - taková je naše Chalupa Vadčice, která je lokalizovaná v srdci jedinečné přírody Vysočiny, v obci Dehtáře, v polovině cesty mezi Humpolcem a Pelhřimovem. Zanechte své každodenní starosti a prožívejte úžasný čas v naší zrekonstruované Chalupě Vadčice.

Máte rádi zajímavá místa? Doporučujeme Vám navštívit Pelhřimov - město rekordů spolu s Muzeem strašidel. Nevynechejte ani historické město se zámkem Telč - památku UNESCO. Spolu s dětmi navštivte ZOO v Jihlavě. V blízkosti uvidíte i Hrad Kámen s muzeem motorek i premonstrátský klášter a pivovar v Želivě. V letním období si zaplavete na přírodně zpevněném koupališti Kojčice, ve vodní nádrži Trnávka nebo Aquaparku v Jihlavě. Neodmyslitelnou součástí je také procházka do přírody pěšky nebo na kole. 50 m od chalupy se v zimě pokorčuľujete na rybníku nebo si vezměte lyže na svahy středisek Křemešník, Čeřínek i Mrákotín.

Dvanáct měsíců v roce Vás s radostí ubytujeme v útulné Chalupě Vadčice, která je vhodná pro maximálně 14 osob. Už v přízemí si složíte věci v předsíni a odpočinete si v obývací místnosti s televizí, DVD přehrávačem, společenskými hrami a gaučovým sezením (sloužícím jako přistýlka pro jednoho hosta). Hospodyně ocení kompletně zařízenou kuchyň s el. sporákem s troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a kuchyňským nádobím. Dřevo praskající v krbové pícce zde dotvoří příjemnou atmosféru při vychutnávání jídel na jídelním sezení. Nechybí také koupelna s vanou, pračkou a toaletou.

Noční část je tvořena čtyřmi ložnicemi. V přízemí se nachází jedna bezbarierová 2-lůžková s manželskou postelí. Schodištěm se dostanete do podkroví, kde jsou umístěny další tři ložnice - 3-lůžková s manželskou postelí a jedním lůžkem, 3-lůžková se třemi lůžky a 4-lůžková s manželskou postelí, dvěma lůžky a jednou přistýlkou ​​ve formě rozkládacího lůžka. I na patře poslouží koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Velká louka s možností přípravy jídel na grilu a ohnisku jsou u nás samozřejmostí. Odpočinete si rovněž na terase s venkovním posezením nebo lenošením na sluníčku. Děti se zabaví hrou stolního fotbalu v obýváku i ven při hře volejbalu, nohejbalu či badmintonu. K dispozici je také pískoviště a místnost pro odložení kol, lyží či kočárů. Parkování pro šest aut je zajištěno před chalupou. Těšíme se na Vás!