Horská chalupa pod střediskem Benecko!

Horská chalupa U lyžařů Vás zve do regionu Krkonoše s množstvím přírodních krás. Chalupu naleznete v části Mrklov, která je součástí vesničky Benecko, v okrese Semily.

Volný čas si můžete v okolí ubytování užívat opravdu naplno. Určitě si dopřeje turistiku do okolních hor s množstvím vodopádů jako např. Pančavský, Labský, Huťský, Mumlavský jakož i přírodních zajímavostí jako jsou Dívčí, Mužské i Harrachově kameny. Pěkná je túra k zřícenině hradu Nístějka, rozhlednám Žalý, U borovice, Na Hnědém vrchu nebo návštěva Krkonošského muzea na zámku Jilemnice. Pokud máte rádi vodu a plavání určitě zajděte k Vodní nádrži Labská, Přírodnímu koupališti Vejsplachy a celoročně se zabavíte v Aquaparku Špindlerův Mlýn. V zimě Vám své služby poskytnou lyžařská střediska Skiareál Benecko, Skiareál Bubákov a Skiareál Kněžický Vrchlabí.

Naše horská chalupa poskytuje celoroční ubytování disponující kapacitou pro 23 hostů. Ubytujeme Vás v těchto pokojích:

- jedném 2-lůžkovém pokoji se samostatnými lůžky a sdílenou koupelnou,
- jedném 3-lůžkovém pokoji se samostatnými lůžky a vlastní koupelnou,
- dvech 4-lůžkových pokojích, každý s palandou, dvěma samostatnými lůžky a vlastní koupelnou,
- dvou 5-lůžkových pokojích, každý s palandou a třemi samostatnými lůžky, z toho jeden pokoj se sdílenou koupelnou, druhý s vlastní koupelnou.

Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem s rychlovarnou konvicí, elektrickým dvouvařičem a ledničkou. V každé koupelně se nachází sprchový kout a toaleta. Sdílená koupelna se sprchovým koutem a toaletou určená pro hosty v 2-lůžkovém a 5-lůžkovém pokoji se nachází na společné chodbičce. Ve všech prostorách je k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí chalupy si posedíte v baru s krbem a kulečníkem. Zde je povoleno kouřit. Po dohodě Vám umíme zajistit i snídani. Velkou výhodou ubytování je interiérový bazén v samostatné budově vedle chalupy. Na pozemku u chalupy si můžete opékat a posedět na zahradním nábytku. Pro děti jsme připravili houpačku a trampolínu, určitě se potěší i našim domácím zvířátkům (ovečky, slepičky, kachny a pod.). Auta zaparkujete přímo u chalupy. Těšíme se na Váš pobyt v Horské chalupě U lyžařů.