Dřevem obložené pokoje, 70 m od lanovky

Přijměte naše vroucné pozvání do zrekonstruovaného domu, ve kterém se nacházejí Apartmány Pod lanovkou. Díky ideální poloze, 70 m od lanovky, v Herlíkovicích, si tak můžete užívat skvělou zimní i letní dovolenou.

Celoročně nabízíme možnost ubytování se v našich Apartmánech Pod lanovkou, jejichž maximální kapacita je 15 osob. Apartmán v přízemí je pro 6 osob, apartmán v patře je mezonetový a určen pro 9 osob.

Apartmány jsou vybaveny téměř totožně. V každém si výborné jídla můžete připravit v kuchyni, jejíž součástí je indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, jídelní posezení a televizor. V každém apartmánu je pro komfortní pobyt zajištěna vlastní koupelna s vanou, sprchovým koutem (2 v 1) a toaletou. Větší apartmán má koupelny celkově dvě.

Apartmán pro 6 osob tvoří dvě 3-lůžkové ložnice, kde jedna je s manželskou postelí a odděleným lůžkem, druhou tvoří tři oddělená lůžka. Apartmán pro 9 osob má k dispozici tři ložnice. Dvě jsou v jeho přízemní části - 2-lůžková s manželskou postelí a 3-lůžková s manželskou postelí a odděleným lůžkem. V podkrovní části tohoto apartmánu je 4-lůžková ložnice s oddělenými lůžky. Televize v každé ložnici zajisté zpříjemní Váš pobyt. V obou apartmánech je zajištěno bezplatné připojení k WiFi síti.

Přímo při vstupu do budovy je umístěna veranda, ve které si můžete odložit Vaše sáňky, boby i jiné sportovní potřeby. Hned za vstupními dveřmi si můžete odložit Vaše lyže v lyžárně. Sušák na obuv ve vestibulu je určen hostům přízemního apartmánu, podkrovní apartmán má svůj sušák pod schody za dveřmi.

Krásné pohodové chvíle plné radosti si můžete dopřát i na terase s posezením a grilem. Během celého roku je Vám k dispozici i sklípek s výčepem, rádiem a sklenicemi. Od léta 2019 jsme vybudovali bohatě vybavené hřiště pro dětičky. Po dohodě Vám můžete připravit dětskou postýlku. Pobyt s pejskem je možný - pejskům jsme vyhradili kotec nebo klec na verandě. Parkování vozidel je přímo u apartmánů. Těšíme se na Vás!

Nabídka aktivit v okolí je opravdu bohatá. Nacházíme se pod lanovkou, což Vám v zimě zaručí aktivně strávený pobyt. Lyžovat se dá i ve střediscích Herlíkovice - Bubákov, Strážné popřípadě ve Špindlerově Mlýně. Během letního období se klidně můžete vydat na túru, nasbírat si plody lesa i hřiby, případně se vydat na cyklovýlet Krkonošským národním parkem. Spolu s dětmi stojí za zmínku navštívit i rozhlednu Žalý, Stezku korunami stromů v Janských Lázních a ZOO Dvůr Králové nad Labem. V aquaparku ve Špindlerově Mlýně si můžete užít vodní hrátky. Ke koupání jsou určeny přehrada Labská, rybník Vejsplachy i koupaliště Valteřice.