Chalupa pro rodinné pobyty a skupiny.

Menší kolektivy i více rodinek s dětmi si zajisté užijou výbornou dovolenou v okrajové části obce Dolní Dvůr, v okrese Trutnov. Celoročně Vás přivítáme v naší Chatě Kubík, která disponuje kapacitou pro 23 osob .

Už při vstupu do chaty si užijete společenskou místnost s televizí se satelitním příjmem, hrami, CD přehrávačem a rádiem. Rovněž zde využijete plně vybavenou kuchyň (s el. spotřebiči a kuchyňským nádobím) a samostatnou místností s jídelním sezením. Děti se vyhrají v koutku s hračkami.

Klidný spánek zajišťují ložnice - v rámci patra se nachází jedna 1-lůžková, jedna 2-lůžková, čtyři 3-lůžkové a jedna 4-lůžková ložnice. K dispozici máme 4 přistýlky ve formě dvou rozkládacích gaučů. Komfort hostům poskytuje koupelna se sprchovým koutem a dvě samostatné toalety. Nechybí bezplatné WiFi připojení na internet.

Máte rádi grilovačku? Připravili jsme pro Vás gril. Děti se vyběhají v okolní přírodě. Víme Vám uschovat Vaše kola a lyže. Bezplatně využijete dětskou postýlku. Parkování vozidel je dobré pro 10 aut u chaty. Těšíme se na Vás!

Naše malebná krajinka je výborná na cyklistiku, turistiku nebo nordic walking. Během nenáročných procházek si v okolním lesíku nasbíráte lesní plody nebo hřiby. V letním období si zaplavete na přírodním koupališti (6 km) nebo si zahrajete golf na 7 km vzdálené hrací ploše. Po napadení sněhové pokrývky doporučujeme navštívit svahy lyžařských středisek Ski areál Luisino údolí nebo Family Skiareál Dolní Dvůr.