Rodinný hotel přímo u ski areálu Benecko

ProFamily Hotel TOP Benecko najdete ve vesnici Štěpanická Lhota, která je částí obce Benecko, v okrese Semily. Obec leží na okraji Krkonošského národního parku. V okruhu 500 metrů od hotelu najdete hned dva lyžařské vleky a lanovku.

Na letní či na zimní dovolenou, Krkonoše Vás přivítají pestrými možnostmi trávení volného času. Turistické trasy jsou k dispozici v různých úrovních, na některá místa Vás vyveze i lanovka, takže si mohou hory užít i začátečníci nebo děti. Jedním z nejnavštěvovanějších cílů je samozřejmě Sněžka a také vodpády Mumlavský, Labský či Pančavský. Pokud poznáváte Krkonoše na kole, na některých trasách Vás sveze cyklobus. V oblasti najdete také možnosti jako bobové dráhy, rozhledny a vyhlídky, lanová centra, minigolf či pronájem horských koloběžek. V létě se vykoupete na koupalištích Valteřice či Jilemnice, a během celého roku Vás přivítá Aquapark Špindl s atrakcemi, tobogány i wellness. Zimní sezóna je stejně bohatá na aktivity. Nejbližší lyžařské areály k hotelu jsou Benecko, Aldrov, Herlíkovice Bubákov, Vurmovka a několik dalších.

Celoročně nabízíme ubytování v hotelu s celkovou kapacitou pro 61 hostů. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, jednotlivce i skupinky. K dispozici jsou Vám následující ubytovací jednotky:
- čtyři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí, s možností přistýlky,
- pět 3-lůžkových pokojů s manželskou postelí a samostatným lůžkem, s možností přistýlky,
- dva 4-lůžkové pokoje s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- tři 6-lůžkové rodinné pokoje se dvěma ložnicemi.

Ve všech pokojích patří k vybavení kromě lůžek a úložných prostorů také psací stůl a televize. Přistýlky jsou k dispozici formou rozkládací pohovky. V případě pobytu s nejmenšími Vám můžeme poskytnout dětskou postýlku. Každý pokoj samozřejmě disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Ubytovaným hostům je k dispozici společenská místnost - jídelna a pro děti dětský koutek. Součástí hotelu je také restaurace se zahrádkou s posezením. V restauraci je možné pořádat oslavy (kapacita až 60 osob), případně firemní akce (k dispozici promítací a zvuková technika, flipchart). Hosté mohou také využít gril, ohniště nebo udírnu. Pro aktivnějších z Vás je tu hřiště, kde si zahrajete volejbal, badminton nebo fotbal, a také prostor na petangue. O vyplnění času Vašich dětí se postará hřiště s prolézačkami, pískovištěm, skluzavkou a houpačkou. V hotelu najdete také uzamykatelnou místnost, která je vyhrazena na úschovu kol a lyží. Na parkovišti u hotelu zaparkují dva autobusy a 30 aut.

Dokonalá poloha a pohodlí, to jsou charakteristiky našeho ProFamily Hotelu TOP Benecko. Těšíme se na Vaši návštěvu!