Hotel s vlastní restaurací u řeky

Hotel Jizera leží na soutoku řek Jizera a Jizerka v obci Víchová nad Jizerou, v části Horní Sytová. Tato obec se nachází v okrese Semily, v Libereckém kraji a leží v ochranném pásmu Krkonošského národního parku.

Jedno z nejnavštěvovanějších českých pohoří zaplní Váš volný čas během celého roku. V létě je hlavním lákadlem turistika, pokud se nechcete jen tak toulat po horách, vyberte si za cíl například rozhlednu Žalý nebo U borovice, Bozkovské dolomitové jeskyně, zříceninu hradu Nístějka nebo hrady Pecka a Kost. K oblíbeným aktivitám patří i výstup na Sněžku. S dětmi si užijete výlet do skanzenu Dlaskův statek nebo do zoologických zahrad Dvůr Králové a Liberec. Pokud Vám v létě nestačí řeka u hotelu, využijte možnosti přírodního koupání na přehradě Labská nebo na některém z koupališť v okolí (Poniklá, Valteřice, Mříčná, Jilemnice). Aquaparky ve Špindlerově Mlýně a Liberci Vám umožní vychutnat si vodní radovánky i relax během celého roku. V zimě si lyžaři jistě rádi zasportují na sjezdovkách, kterých je v Krkonoších nepočítaně (Benecko, Aldrov, Poniklá, Vrchlabí).

Během celého roku vám nabízíme ubytování v hotelu s celkovou kapacitou pro 46 osob. Hotel je vhodný pro pobyty menších skupin a rodin, ale i pro větší skupiny, proto je často využíván na školení, soustředění nebo dětské tábory.

K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- pět 2-lůžkových pokojů,
- dva 2-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou,
- šest 3-lůžkových pokojů,
- jeden 4-lůžkový pokoj,
- dva 5-lůžkové rodinné pokoje se dvěma ložnicemi s vlastní koupelnou.

Každý pokoj je vybaven příslušným počtem samostatných lůžek a úložnými prostory. K vybavení v pokojích v přízemí patří také pracovní stůl a televize. Ke každému z těchto pokojů náleží také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Hosté ubytovaní v pokojích v patře využívají společné sprchy a toalety (pánské a dámské). V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V hotelu se nachází také restaurace, která je určena pouze pro hosty hotelu. K pobytu je možné přiobjednat stravování, formou polopenze nebo plné penze, případně dle Vašich potřeb. Ve volném čase si můžete zahrát kulečník nebo trávit čas na rozlehlém pozemku u hotelu. Najdete zde terasu s posezením až pro 50 osob. Různé sporty si zahrajete na hřišti, poskytneme Vám také branky na fotbal nebo síť na volejbal. Menší děti si užijí dětské hřiště s prolézačkami, houpačkou a skluzavkou. V letním období napouštíme i dva menší nadzemní bazény a mnozí návštěvníci se rádi osvěží i v řece. Cyklisté si odloží kola v garáži. Parkovací místa pro 15 aut najdete přímo u hotelu.

Vychutnejte si pobyt v podhůří Krkonoš. Rádi Vás přivítáme v Hotelu Jizera!