Rodinný penzion blízko centra Prahy!

Vítáme Vás v našem Penzionu Věra, který se nachází ve známé bohémské čtvrti Prahy 3 - Žižkov. K samotnému historickému centru města a jeho nejvýznamnějším atrakcím a památkám je to už jen na skok.

Celoročně Vám nabízíme útulné ubytování s celkovou kapacitou 15 lůžek v pokojích typu Standard a Tourist:
- dvou 2-lůžkových pokojích Standard (2x samostatné lůžko),
- jednom 3-lůžkovém pokoji Standard (manželské a samostatné lůžko),
- jednom 2-lůžkovém pokoji Tourist (2x samostatné lůžko),
- dvou 3-lůžkových pokojích Tourist (manželské a samostatné lůžko).

Úplně všechny pokoje disponují kromě lůžek televizí, rádiem, ledničkou a rychlovarnou konvicí. Pouze v 2-lůžkovém pokoji Tourist najdete malý kuchyňský kout s elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí a ledničkou. Další ubytovací jednotky mohou využívat sdílený kuchyňský koutek s elektrickým vařičem a mikrovlnnou troubou.

Hlavní rozdíl mezi pokoji Standard a Tourist spočívá v jejich sociálních zařízeních. Standard pokoje mají své vlastní koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Tourist pokoje sdílejí společnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, plus další samostatnou toaletu. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet. K ubytování poskytujeme také snídaně, které se servírují v jídelně.

Mimo pokojů můžete trávit společné chvíle i na pěkné zelené zahradě s posezením, kde se nadýcháte čerstvého vzduchu a pokocháte se pohledem na okolí. Auta zaparkujete přímo u našeho oploceného objektu.

Fantastická poloha penzionu Vás vyláká na toulky po okolí a historických uličkách našeho velkolepého hlavního města. Doporučujeme návštěvu nedaleké Žižkovské televizní věže, Hudebního divadla Karlín, Národního muzea, Krokodýlí ZOO Praha, Pražského orloje, Muzea kostek, Vyšehradu, Stroje času na Letné, Karlova mostu, Planetária Praha či Zlaté uličky. Dobře Vám padne i aktivní odpočinek v Sportovním a rekreačním areálu Pražačka nebo na Koupališti Stírka. Možností v bližším i vzdálenějším okolí je více než dost.

Pevně ​​věříme, že pobyt v Penzionu Věra si skutečně zamilujete, načerpáte kopec nových sil a pozitivní energie a opět se k nám rádi vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!