Apartmány v Praze poblíž centra a Vltavy

Zveme Vás do Vily Barbora, která se nachází v našem krásném hlavním městě Praha, městská část Praha 4.

Celoročně Vám nabízíme komfortní ubytování s kapacitou 18 lůžek v těchto apartmánech:
- dvou 2-lůžkových apartmánech s jednou ložnicí a balkonem (manželská postel),
- dvou 3-lůžkových apartmánech s jednou ložnicí (manželská a samostatná postel),
- jednom 4-lůžkovém apartmánu se dvěma ložnicemi a větší kuchyní (manželská postel v první ložnici, dvě samostatné postele v druhé ložnici),
- jednom 4-lůžkovém apartmánu se dvěma ložnicemi (manželská postel v první ložnici, dvě samostatné postele v druhé ložnici).

Apartmány jsou si velmi podobné, najdete v nich televizi, v 2-lůžkových pokojích dokonce klimatizaci. Ve všech využijete kuchyňský kout vybavený elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a jídelním sezením. Jeden z 4-lůžkových apartmánů disponuje větší kuchyní místo kuchyňského koutu. Pěkná koupelna se sprchovým koutem a toaletou je pro každou ubytovací jednotku samozřejmostí. V celém objektu jsme zajistili WiFi připojení na internet.

V exteriéru si příjemně odpočinete při venkovním posezení. Na vyžádání zapůjčujeme i dětskou postýlku. Svá auta si zaparkujete na oploceném pozemku přímo u objektu.

Fantastická pozice ubytování je snad našim největším lákadlem. Nedaleko objevíte Rotundu sv. Martina, Vyšehrad, Království železnic, Národní muzeum, Muzeum kostek, slavný Pražský orloj či Karlův most. V letních měsících se osvěžíte v Plaveckém stadionu Podolí, Žlutých Lázních či na Koupališti Petynka Praha. Zaujme také Štefánikova hvězdárna, Lennonova stěna, Valdštejnský a Lobkovický palác, Pražský hrad a Zlatá ulička. Při toulkách městem zkrátka objevíte tradiční turistické, ale i nenápadné zajímavá místa, na které budete ještě dlouho vzpomínat!

Věříme, že pobyt u nás si zamilujete, příjemně si odpočinete a opět se k nám rádi vrátíte! Už teď se těšíme na Vaši návštěvu ve Vile Barbora!