Nový designový hotel v centru Prahy

Krásný, nový designový hotel v centru Prahy - to je náš Bohem Prague Hotel ***. Nabízíme ideální prostory zejména pro mladé cestovatele, ale potěší se i zájemci preferující klid a komfort za výhodnou cenu v Praze - Hlubočepech.

Páry, obchodní cestující i jednotlivci se mohou každý den v roce ubytovat v našem Bohem Prague Hotel ***. Celkově máme k dispozici 12 příjemně zařízených pokojů s kapacitou 31 osob. Na výběr máte tyto varianty ubytování:
- devět 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí a pevným lůžkem,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a dvěma pevnými lůžky,
- jeden 6-lůžkový pokoj s manželskou postelí a čtyřmi pevnými lůžky.

Každý pokoj v našem unikátním hotelu je vybaven LCD televizorem, žehličkou, pracovním stolkem, klimatizací a trezorem. Koupelna se sprchovým koutem, fénem a toaletou je samozřejmou součástí každého pokoje. V celém objektu je výborné WiFi připojení na internet.

Recepce hotelu jakož i hotel samotný je umístěn ve druhém patře budovy s výtahem. Právě zde Vás s radostí přivítáme. Na recepci můžete běžně zaplatit kartou. V případě objednání si snídaně můžete využívat prostory jídelny, která je hned u recepce. Třetí patro je skvělé pro odpočinek a zábavu - nachází se zde laser game aréna jakož i plně vybavený bar. Parkování vozidel je zajištěno jednoduše - na veřejném hlídaném parkovišti cca 250 metrů od nás. Těšíme se na to, jak prožijete jednu, dvě i více nocí v našem úžasném hotelu.

Praha - město nepopsatelných možností, kde si opravdu každý přijde na své. Turistami vyhledávané jsou zejména zajímavosti jako Václavské náměstí, Karlův most, Staroměstské náměstí, rozhledna Petřín, Krkokodílí i klasická ZOO, Botanická Zahrada, Žiškovská věž, Muzeum voskových figurín, Pražský hrad i Chrám sv. Víta. Pokud preferujete méně aktivní dovolenou, zaujmout Vás může plavba po Vltavě, cyklistika nebo pěší turistika městem a okolím. Lyžování je také možné - nejblíže je Ski areál Chotouň.