Kde se v Praze budete cítit jako doma

Rezidence Jana se nachází v Hlavním městě Praha, v části Ořechovka. Tato čtvrť, známá svými vilami, patří k nejkrásnějším v Praze. Je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou a po 20 minutové procházce se dostanete k Pražskému hradu.

Ve městě najdete zábavu, ať už jsou Vaše zájmy jakékoli. Na toulky po městě se můžete vybrat pěšky, na kole, koloběžce nebo segway. Milovníci historie navštíví památky (Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí) a muzea, nadšenci umění si vychutnají galerie, divadla či koncerty. Nudit se nebudou ani sportovci, ať už chtějí sport sledovat (hokej, fotbal) nebo se mu sami věnovat (cyklistika, tenis, golf). Během celého roku se zde koná množství kulturních akcí. Děti potěší návštěva ZOO Trója nebo aquaparku Aquapalace. Ve městě se nachází množství bazénů a koupališť (Pražačka, Petynka, Divoká Šárka a další).

Celoročně nabízíme ubytování ve 3 apartmánech s různou kapacitou. K dipozici jsou Vám tyto apartmány:
- Apartmán A s jednou ložnicí (dvojlůžko a přistýlka v ložnici a jedna přistýlka v kuchyni),
- Apartmán B se třemi ložnicemi (ve dvou ložnicích po dvě samostatná lůžka, ve třetí manželská postel a jednolůžko),
- Apartmán C se dvěma ložnicemi (v jedné ložnici tři samostatná lůžka, v druhé dvě samostatná lůžka, s možností přidání dalšího lůžka).

Všechny apartmány disponují kuchyňkou s ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem a kávovarem, v Apartmánu A s keramickou dvouplotýnkou, v apartmánech B a C s elektrickým sporákem s troubou a v Apartmánu B Vám práci usnadní i myčka nádobí. Samozřejmostí je také jídelní stůl. V každém apartmánu najdete také televizi, v Apartmánu A i DVD přehrávač. Ke každému apartmánu přísluší koupelna se sprchovým koutem a toaletou (v Apartmánu B navíc samostatná toaleta). V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Pro nejmenší Vám na požádání poskytneme dětskou postýlku i vysokou židličku.

Na zahradě u domu je připraveno posezení a využít můžete i gril. Na úschovu kol můžete použít vyhrazený prostor. Parkování pro 4 auta je zajištěno přímo u domu. Těšíme se na Vaši návštěvu v Residence Jana.