Stylový penzion v prestižní lokalitě!

Rádi spoznáváte Prahu se všemi jejími památkami a zajímavostmi? Přijďte se ubytovat do našeho rodinného Pensionu Větrný mlýn, který patří k útulnějšímu ubytování hotelového typu v Prahe - Ruzyně (Praha 6). Nabízíme Vám nezapomenutelnou příjemnou atmosféru, v prestižní části Prahy, se snadnou dostupností do centra.

Praha samotná dýchá historií. Už z oken penzionu se podíváte na Oboru Hvězda v Praze 6 - jednoho z nejkrásnějších přírodních parků Prahy spolu s bývalým loveckým zámkem Letohrádek Hvězda. Do pár minut Vás nadchne historické centrum města s Pražským hradem, Staroměstským či Václavským náměstím, Prašná Brána, Karlův most a mnoho dalšího. Nevynechejte ani výhledy z Petřínské rozhledny. Dětské srdce se zařazují zvířátkům v ZOO Praha. Pokud rádi poznáváte okolí, světoznámé Karlovarské Vary či Hrad Karlštejn zajisté také stojí za návštěvu. V zimě si kouzlo Prahy užijete během několika trhů.

Každý den v roce Vás optimisticky přivítáme v našem Pensione Větrný mlýn, který disponuje maximální kapacitou pro 41 osob. Ubytovat se u nás může jednotlivec, pár, rodinka nebo i skupinky přátel a známých v těchto typech pokojů:
- čtyř 2-lůžkových pokojích - vhodných pro jednu či dvě osoby;
- čtyř 3-lůžkových pokojích;
- čtyř 4-lůžkových pokojích;
- jedném rodinném pokoji s jednou 2-lůžkovou ložnicí a jednou 3-lůžkovou ložnicí;

Každý pokoj je vybaven kromě příslušného počtu lůžek i televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem a zabudovaným trezorem. Nechybí také vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Kvalitu našeho ubytování oceníte nejen díky poloze, jakož i snídani, které podáváme v ceně ubytování. Na požádání Vám umíme zapůjčit fén, žehličku, pračku, žehlící prkno, rychlovarnou konvici. Pro děti je připravena postýlka i vysoká stolička. V exteriéru jsou pro klidné chvíle a odpočinek připraveny dvě zastřešené terasy s posezením. Vaše vozidla si bezpečně zaparkujete na našem uzamykatelném parkovišti u penzionu. Těšíme se na Vás!