v obci / ve městě

Pokračujte ve vyhledávání

  • ‌
    ‌‌
  • ‌
    ‌‌
  • ‌
    ‌‌
  • ‌
    ‌‌
  • ‌
    ‌‌
  • ‌
    ‌‌

Ubytování v obci / ve městě ZOO park u zámku Žleby

: 15 možností
Chalupa Podhořany u Ronova

Chalupa Podhořany u Ronova

9.7 Výjimečné (1)

Podhořany u Ronova • 7 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, u potoka

10 lůžek, 3 ložnice, 2 koupelny, 2 toalety

S krbem, saunou, vířivkou, v horách... Zveme Vás do naší útulné rodinné Chalupy Podhořany u Ronova, která leží v chráněné oblasti jedinečných Železných hor v obci Podhořany u Ronova. V období od 1. dubna do 2. ledna Vás s radostí ubytujeme v Chalupě Podhořany u Ronova, která disponuje kapacitou pro maximálně 10 osob. Okolní zelené prostředí je vhodné pro rodiny s dě...

od 2 143 Kčobjekt / noc


Apartmány Ambiente

Apartmány Ambiente

7.5 Dobré (5)

Heřmanův Městec • 14 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa

6 lůžek, 3 ložnice, 3 koupelny, 3 toalety

Praktická studia s vlastní kuchyňkou. Apartmány Ambiente v Heřmanově Městci spojují pohodlí studií s vlastní kuchyňkou a výbornou polohou nedaleko historických památek města. <b>Kapacita a studia</b> Kapacita 6 lůžek vyhovuje párům, jednotlivcům i menším skupinám. Ubytování je pro Vás dostupné po celý rok. Připravili jsme pro Vás: - tři 2-lůžková studia, z toho dvě...

od 800 Kčosoba / noc


Chalupa Dva

Chalupa Dva

10 Výjimečné (5)

Jeřišno • 15,3 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, u řeky

8 lůžek + 2 přistýlky, 3 ložnice, 1 koupelna, 2 toalety

Pohoda na úpatí Železných hor. Srdečně Vás zveme do naší Chalupy Dva, která se nachází v tiché a malebné obci Jeřišno v regionu Železných hor. Naše ubytování nabízí dokonalý únik z každodenního shonu v tichém prostředí, kterému dominuje uklidňující výhled na přilehlý rybník přímo z naší zahrady. Poloha chalupy je ideálním výchozím bodem pro milovníky přírody,...

od 2 500 Kčobjekt / noc


Apartmány U Lazara v létě

Apartmány U Lazara

9.7 Výjimečné (1)

Kutná Hora • 16,1 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, u aquaparku

10 lůžek + 3 přistýlky, 5 ložnic, 3 koupelny, 3 toalety

Příjemné ubytování nedaleko centra. Toužíte se probouzet na místě, kde se historie města vepsala do každého panoramatu, ale zároveň si užívat absolutní soukromí? Apartmány U Lazara Vás zvou do jedné z nejkrásnějších částí Kutné Hory, kde největší devizou je tiché prostředí v pěší dostupnosti historického jádra. Věříme, že u nás najdou své útočiště rodiny s dětmi, ...

od 650 Kčosoba / noc


Hotel Museum Of Bricks

Hotel Museum Of Bricks

10 Výjimečné (2)

Kutná Hora • 16,4 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě

28 lůžek + 21 přistýlek, 13 ložnic, 13 koupelen, 13 toalet

Jedinečný pobyt v LEGO® světě. V srdci historické Kutné Hory, jen na skok od světoznámých památek UNESCO, stojí hotel, jaký nemá v Česku obdoby. Hotel Museum of Bricks nabízí nejen pohodlné ubytování, ale také zážitek, který potěší malé i velké fanoušky legendárních kostek LEGO®. Je to místo, kde se rodinná dovolená mění na dobrodružství plné kreativity, zába...

od 375 Kčosoba / noc

Garantujeme nejnižší ceny přímo od majitelů ubytování

U Pana likérníka

U Pana likérníka

10 Výjimečné (6)

Kutná Hora • 17,2 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, v centru města

2 lůžka, 1 ložnice, 1 koupelna, 1 toaleta

Historický šarm v srdci Kutné Hory. Vítejte u nás „U Pana likérníka“, v ubytování s nezaměnitelnou atmosférou, které naleznete v samotném historickém centru města Kutná Hora, v regionu Středočeský kraj. Naše poloha je skutečně výjimečná – bydlet budete jen pár kroků od těch nejvýznamnějších památek zapsaných v seznamu UNESCO, ale zároveň v soukromí, které Vám posk...

od 900 Kčosoba / noc


Penzion GASK

Penzion GASK 3 hvězdiček

Kutná Hora • 17,2 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, v centru města

10 lůžek + 5 přistýlek, 5 ložnic, 5 koupelen, 5 toalet

Ubytování v srdci umění a historie. Penzion GASK sídlí v samostatné budově v areálu bývalé jezuitské koleje přímo v centru Kutné Hory, jejíž součástí je také Galerie Středočeského kraje. Historické prostředí zde dostává současnou podobu a vytváří zázemí pro hosty, kteří chtějí během pobytu vnímat nejen město, ale také jeho kulturní atmosféru. Každý pokoj nese vlas...

od 1 990 Kčobjekt / noc


Apartmány Elvíra - Kutná Hora

Apartmány Elvíra - Kutná Hora

9.5 Výjimečné (10)

Kutná Hora • 17,2 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, v centru města

17 lůžek + 5 přistýlek, 8 ložnic, 8 koupelen, 8 toalet

Komfort a styl v historickém centru. V srdci nádherné Kutné Hory, jen pár kroků od ikonické Katedrály svaté Barbory, se nacházejí Apartmány Elvíra. Tento moderně zařízený objekt nabízí komfortní ubytování s dostatkem soukromí a skvělou dostupností ke všem památkám města. Ať už plánujete rodinný pobyt, výlet s přáteli nebo pracovní cestu, Apartmány Elvíra jsou výbor...

od 875 Kčosoba / noc


Heart of Kutná Hora

Heart of Kutná Hora

10 Výjimečné (6)

Kutná Hora • 17,4 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, v centru města

4 lůžka + 1 přistýlka, 2 ložnice, 2 koupelny, 2 toalety

V Kutné Hoře stylově a pohodlně. Apartmány Heart of Kutná Hora Vás přivítají v srdci historického města, které je proslulé svými unikátními památkami a bohatou minulostí. Jen 13 minut příjemné procházky Vás dělí od majestátního Chrámu sv. Barbory, gotického skvostu zapsaného na Seznamu světového dědictví UNESCO. Nedaleko se nachází i světoznámá Kostnice Sedlec,...

od 1 950 Kčobjekt / noc


Penzion Kutna

Penzion Kutna 3 hvězdiček

10 Výjimečné (1)

Kutná Hora • 17,4 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě

10 lůžek + 2 přistýlky, 5 ložnic, 4 koupelny, 4 toalety

Komfort, historie a víno v jednom. V historickém městě Kutná Hora, v srdci Středočeského kraje, Vás s radostí přivítáme v Penzionu Kutna, který nabízí klidné zázemí v příjemné lokalitě s rychlou dostupností ke všem památkám i městským službám. Naše poloha je ideální volbou pro hosty, kteří si chtějí vychutnat kouzlo UNESCO města, odpočinout si v tišší části a zár...

od 738 Kčosoba / noc


Soukromé ubytování Kutná Hora

Soukromé ubytování Kutná Hora

9.3 Výborné (1)

Kutná Hora • 17,5 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, v centru města

2 lůžka + 1 přistýlka, 1 ložnice, 1 koupelna, 1 toaleta

Ubytování u Chrámu svaté Barbory. Soukromé ubytování Kutná Hora Vás přivítá v útulném přízemním pokoji přímo v historickém centru Kutné Hory, jen pár kroků od chrámu svaté Barbory a Jezuitské koleje. Díky své poloze můžete objevovat krásy města bez zdlouhavého přesouvání. <b>Kapacita </b> Po celý rok nabízíme pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, kt...

od 2 000 Kčobjekt / noc


Chaloupka u potoka

Chaloupka u potoka

Chlístovice • 20,1 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, u potoka

7 lůžek, 3 ložnice, 3 koupelny, 3 toalety

Chaloupka s vířivkou u Kutné Hory. Vítejte v Chaloupce u potoka. Hledáte místo, kde můžete na pár dní zpomalit, užít si společné chvíle a přitom mít spoustu možností výletů? Naše Chaloupka u potoka stojí v Chlístovicích na Kutnohorsku, mezi lesy a krásnou přírodou, jen čtvrt hodiny autem od historické Kutné Hory. <b>Kapacita a rozložení místností</b> Chaloupku ...

od 2 750 Kčobjekt / noc


Prázdninový dům s koupacím jezírkem v létě

Prázdninový dům s koupacím jezírkem

9.9 Výjimečné (3)

Svídnice (okres Chrudim) • 23,4 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, u lesa / na okraji lesa

6 lůžek + 6 přistýlek, 2 ložnice, 2 koupelny, 3 toalety

Jezírko, koupací sud a moderní kamna. Prázdninový dům s koupacím jezírkem se nachází v obci Svídnice, část Práčov (okres Chrudim) a je ideálním místem pro skupinu hostů, kteří touží po odpočinku v příjemném prostředí. Ubytování je situováno v tichém prostředí u lesa. Výjimečnost tohoto objektu spočívá hlavně v soukromém koupacím jezírku, které je k dispozici přímo u...

od 5 000 Kčobjekt / noc


Wellness chaty v Polabí

Wellness chaty v Polabí

8.8 Velmi dobré (2)

Konárovice • 24 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, v přírodě

6 lůžek + 1 přistýlka, 3 ložnice, 2 koupelny, 2 toalety

Stylové chaty s horkým sudem. Srdečně Vás zveme do našich Wellness chat v Polabí, které naleznete v malebné obci Konárovice ve Středočeském kraji. Naše ubytování nabízí dokonalou kombinaci venkovského klidu a moderního komfortu, který Vám vytvoří ideální zázemí pro nerušený odpočinek. Největším lákadlem je soukromá wellness zóna, díky které si u nás dopřejet...

od 2 950 Kčobjekt / noc


Farma Macas v létě

Farma Macas

8.9 Velmi dobré (58)

Neratov • 24,6 km vzdušně od ZOO park u zámku Žleby • v obci / ve městě, u potoka

5 lůžek + 3 přistýlky, 2 ložnice, 1 koupelna, 1 toaleta

Historická budova farmy v blízkosti koní. Rodinná Farma Macas se nachází v obci Lázně Bohdaneč v okrese Pardubice. Jedná se o historickou budovu statku z roku 1805. I když samotná budova prošla během let rekonstrukcí, stále plní svou původní roli statku. Vedle pobytu v tomto netradičním ubytováni se seznámíte i s koňmi, které tu máme ustájené a v případě zájmu se dozvít...

od 350 Kčosoba / noc

Důvěřuje nám 1,5 mil. zákazníků na Slovensku a v Česku

Ubytování s lidskou tváří

  • Garantujeme nejnižší ceny přímo od majitelů ubytování

  • Více než 7 000 ověřených ubytovatelů na telefonu

  • Detailní prezentace, fotky a 180 000 reálných recenzí

  • Důvěřuje nám 1,5 mil. zákazníků na Slovensku a v Česku

Výhodné nabídky a tipy na Váš e-mail

Údaje zpracováváme podle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR k vyřízení Vaší žádosti.