Hotel s bazénem, vhodný pro cyklisty

INTERHOTEL AMERICA **** se nachází ve městě Písek, v klidné části, která se jmenuje Amerika. V hotelu na úpatí Píseckých hor najdete klid jako v přírodě a historické město Vám zároveň nabídne výhody městského života.

Poloha hotelu je vynikající pro cyklisty, v okolí Písku je vybudováno několik cyklostezek. Můžete se vybrat na rozhledny Vysoký Kamýk a Velký Kamýk, Sedláčkovou stezkou na Zvíkov nebo si vyberete trasy, která Vás provedou lesy a okolím rybníků. Z turistických cílů v okolí stojí za zmínku také zámky Orlík, Bechyně, Kratochvíle a Hluboká nad Vltavou. Přímo v Písku navštivte most z 13. století a netradiční hodinovou věž kostela Narození Panny Marie. Dvě divadla ve městě se postarají o Vaše kulturní vyžití. Děti si naplno užijí návštěvu Krokodýlí ZOO v Protivíně, ZOO Hluboká nebo ZOO v Táboře. V letním období si zajdete na koupaliště ve Zvíkovském Podhradí, v Strakonicích nebo ve Volyni. Zábavu na sněhu máte jistou v lyžařských střediscích Ski Kvasejovice a Areál Monínec.

Během celého roku nabízíme ubytování v hotelu s celkovou kapacitou pro 90 hostů. Ubytovat se můžete v:
- třiceti šesti 2-lůžkových pokojích,
- tří 2-lůžkových apartmánech s jednou ložnicí,
- jednom 4-lůžkovém apartmánu se dvěma ložnicemi.

Ve všech pokojích i apartmánech najdete king size postele (200 x 200 cm), které lze rozdělit na dvě samostatná lůžka. K dalšímu vybavení pokojů patří minibar, televize a telefon. Ze všech pokojů lze vyjít na společnou terasu, při každém pokoji naleznete vlastní posezení. V každém apartmánu najdete obývací místnost s televizí, minibarem a gaučem, který po rozložení slouží jako plnohodnotné dvojlůžko. Ke každému apartmánu náleží vlastní terasa s posezením. Samozřejmostí je vlastní koupelna, v 32 pokojích a ve 4-lůžkovém apartmánu se sprchovým koutem, ve 4 pokojích a ve 2-lůžkových apartmánech s vanou. V celém objektu je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet. Všechny pokoje mají bezbariérový přístup, dvě jsou taktéž kompletně vybaveny pro pobyt člověka na vozíku. Pro děti Vám připravíme dětskou postýlku.

Recepce hotelu je Vám k dispozici 24 hodin denně. Součástí hotelu je restaurace, k pobytu je možné objednat snídaně nebo polopenzi, v případě skupin je možné zajistit i obědy. V restauraci se děti zabaví v dětském koutku. U recepce se nachází denní bar, posedět si můžete i v zimní zahradě a u hotelu si dáte nápoje na terase. Na organizaci školení Vám poskytneme konferenční místnost s technikou nebo restauraci v době kdy se nepodávají jídla.

Pokud máte chuť sportovat, u hotelu si zahrajete badminton (půjčíme Vám vybavení), zajdete si do našeho hotelového domáckého fitness, zaplavete si ve vnitřním bazénu s protiproudem nebo pro Vás zajistíme tenisový kurt, který se nachází naproti hotelu. Na výlet do okolí Vám zapůjčíme kola, elektrokola nebo elektrokolobežky. Rovněž pro Vás zarezervujeme různé možnosti sportu v okolí jako squash, golf, bowling nebo ježdění na koni. Po aktivním dni Vám dobře padne sauna (finská, infrasauna) nebo masáž (objednávka předem).

Náš hotel je ideální pro cyklisty, najdete zde místnost, kde si můžete bezpečně odložit kola. Parkování pro 30 aut je možné na kamerou hlídaném parkovišti, případně i v garáži (omezen počet míst, za příplatek). Rádi Vás přivítáme v INTERHOTEL AMERICA ****.