Penzion v překrásném prostředí v centru

Penzion Aranka najdete v obci Žatec, v okrese Louny, v Ústeckém kraji. Okresní město je vzdáleno jen 20 km východě a stejně daleko ale na sever je to do Chomutova.

Město je hrdé na svou chmelařskou tradici a tak zde najdete Chrám chmele a Piva, turistický komplex, jehož součástí je například Chmelový maják, labyrint, Chmelové muzeum, Chmelový orloj, minipivovar i renesanční sladovnu. Pokud Vás zajímá historie, nedaleké okolí města Vás zve na prohlídky zámků Stekník, Libočany, Kaštice, Nový Hrad a Krásný Dvůr, hradu Kadaň nebo zříceniny hradu Pravda. Pokud zajdete do Chomutova, můžete navštívit zámek, zoologickou zahradu nebo Aquasvět. Během léta se vykoupete na městském koupališti v Podbořanech a bohaté možnosti nabízí i přehrada Nechranice (koupání, rybolov, windsurfing, vodní lyže). V zimním období si za zimními sporty zajdete do skiareálů Pyšná a Mezihoří.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu, který se skládá ze dvou objektů, asi 1 km vzdálených od sebe.

V objektu Aranka I se může ubytovat 41 hostů. K dispozici jsou Vám tyto ubytovací jednotky:
- jeden jednolůžkový pokoj,
- dva 2-lůžkové pokoje,
- jeden 2-lůžkový pokoj s přistýlkou,
- jeden 3-lůžkový pokoj s přistýlkou,
- dva 4-lůžkové pokoje,
- tři apartmány s jednou ložnicí, pro 2 - 3 osoby,
- dva apartmány se dvěma ložnicemi, pro 6 osob.

Kapacita objektu Aranka II je 19 hostů. Vyberete si některý ze 4 apartmánů:
- jeden 2-lůžkový bezbariérový apartmán s jednou ložnicí,
- jeden 5-lůžkový apartmán s jednou ložnicí,
- jeden 5-lůžkový apartmán se třemi ložnicemi,
- jeden 7-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi.

K výbavě každého pokoje i apartmánu patří televize, stůl se židlemi, ve většině ubytovacích jednotek najdete i vlastní kuchyňský kout s vařičem nebo keramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí a chladničkou. Pokoje, které nemají kuchyňský kout, mají k dispozici společnou kuchyňku u společenské místnosti (Aranka I). Ve všech pokojích i apartmánech najdete vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a někde ještě navíc další samostatnou toaletu. Pro nejmenší děti Vám na pokoj na požádání připravíme dětskou postýlku. Všude je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet, v apartmánech v objektu Aranka II i připojení přes kabel.

Při obou objektech naleznete venkovní posezení na terase nebo v altánku, případně i s grilem a zahradní houpačkou. U objektu Aranka I děti najdou trampolínu a v létě se zde osvěžíte v bazénu, případně si zahrajete stolní tenis či badminton. U objektu Aranka I máme k dispozici parkovací místa v garáži i na kamerou hlídaném parkovišti před budovou, u objektu Aranka II je možné parkování na ulici. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu Aranka!