Útulné apartmány, venkovní bazén i jídlo

Když se rozhodnete poznávat krásy Střední Moravy, zveme Vás do obce Hačky, kde se nachází náš Penzion Hospůdka na chalupě. U nás si perfektní chvíle můžete užívat ve venkovním bazénu nebo na posezení, odkud můžete dohlédnout na ratolesti hrající si na dětském hřišti.

Pokud máte rádi výlety do okolí, určitě můžete využívat trasy vhodné pro cyklisty i pěší turisty. Navštívit můžete i Větrný mlýn Hačky, Hrad Bouzov nebo se vydat do podzemí v Javoříčské jeskyni. Zajímavá je také prohlídka Muzea kočárů Čechy pod Kosířem. Spolu s dětmi si můžete dopřát i výlet do minulosti v podobě návštěvy města Olomouc. Koupání je také možné v koupališťi Stražisko. V zimním období dobře padne lyžování v lyžařském areálu Kladky.

Náš Penzion Hospůdka na chalupě nabízí možnosti na ubytování pro 9 osob. K dispozici jsou dva apartmány:
- apartmán pro 1 až 3 osoby, kde se nacházejí dvě oddělená lůžka a jedno rozkládací křeslo,
- apartmán pro 1 až 6 osob, kde se nachází manželská postel, dvě oddělená lůžka a gauč, který po rozložení slouží jako přistýlka pro dvě osoby.

Apartmány jsou až na rozložení lůžek vybavené totožně. V každém je pro maximální pohodlí zajištěný televizor s kabelovým příjmem a vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Po dohodě Vám můžeme připravit dětskou postýlku. Všude je také možné připojení na naši bezplatnou WiFi síť.

Najíst se během ran a večerů můžete v našem pohostinství s krbem a posezením. Volné chvíle s přáteli můžete trávit na zahradní houpačce, na terase s posezením i terase, příslušející k pohostinství. Dětičky se mohou pobavit na hřišti s pískovištěm, houpačkou, skluzavkou i hračkami. Osvěžení během léta dobře padne ve venkovním bazénu. Během nepříznivého počasí si můžete zahrát stolní tenis nebo zacvičit ve fitness. Máme také i vlastní tělocvičnu. Nabízíme též prostor pro odložení sportovních potřeb. Parkování vozidel je u objektu. Těšíme se na Vás!