To pravé místo pro klidné ubytování

Penzion U Lesa Vás zve do klidné části Zavadilka, města České Budějovice, které jsou metropolí Jihočeského kraje.

Překrásné okolí penzionu poskytuje možnosti na příjemné procházky a cyklistické výlety. Zajímavá je zejména túra tajemným lesem Bor nebo cyklovýlet chodníkem pro cyklisty vedoucí přímo do centra města. Rybáři si přijdou na své na četných jihočeských rybnících, při kterých si dokonale odpočinete. S dětičkami se můžete vybrat do Zoo Ohrada v Hluboké nad Vltavou, poznat krásy Zámku Hluboká nebo se zatajeným dechem pozorovat hvězdy v Planetáriu a Hvězdárně České Budějovice.

V našem penzionu jste vítáni během celého roku. Nabízíme Vám ubytování s maximální kapacitou pro 27 hostů. Na výběr máte:

- jeden podkrovní 1-lůžkový pokoj Sněženka se samostatným lůžkem, možností dvou přistýlek na rozkládací pohovce,
- jeden podkrovní 2-lůžkový pokoj Fialka se samostatnými lůžky s možností spojit je do dvojlůžka a jednou přistýlkou na rozkládacím křesle,
- jeden podkrovní 2-lůžkový pokoj Červánky s manželskou postelí a možností dvou přistýlek na rozkládací pohovce,
- jeden 2-lůžkový apartmán Garsonka s manželskou postelí, možností jedné přistýlky na rozkládacím křesle a vlastní terasou s posezením,
- jeden 3-lůžkový apartmán Mezonet s palandou, samostatným lůžkem, možností přistýlky na rozkládacím křesle v kuchyni, vlastní terasou a balkonem s posezením,
- jeden 3-lůžkový apartmán Srub s palandou, samostatným lůžkem a možností šesti přistýlek z toho 3 na rozkládacím gauči a 3 na matracích v podkrovní části apartmánu.

Všechny tři pokoje jsou vybaveny televizí, ventilátorem a společně sdílejí kuchyňský koutek s jídelním posezením, elektrickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Stejně je pro tyto pokoje připravena společná koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

Každý apartmán má kompletně vybavenou kuchyň, televizor i vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Koupelna v garsonce je vybavena vanou a toaletou. Pro Vaše nejmenší rádi připravíme dětskou postýlku. Ve všech prostorách penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Abyste se u nás cítili příjemně, můžete si k ubytování doobjednat masáže, dopřát mechanickou masáž, relax v infrasauně nebo exteriérové vířivce s maximálním soukromím. Na zahradě je Vám k dispozici altán se zahradním sezením, gril, ohniště, kotlík, zahradní houpačka a pro dětičky dětský bazén a pískoviště. V případě zájmu Vám za poplatek poskytneme službu praní prádla. Ciťte se u nás jako doma a prožijte dokonalý volný čas v Českých Budějovicích. Těšíme se na Vás v Penzionu U Lesa.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky