Snídaně a parkování v ceně, recepce 24h

Penzion U sv. Kryštofa najdete v Praze, v části Záběhlice. Penzion spadá pod Arcidiecézní charitu Praha a ubytováním se v něm přispíváte na pomoc těm, kteří to potřebují.

Penzion se nachází u areálu Sport centrum Hamr, kde si zahrajete míčové i raketové sporty, najdete zde i posilovnu, indoor cycling i masérské služby. V blízkosti najdete také Bowling „Na Ovčíně“ s bowlingovými dráhami i minigolfem a zastřešeným fotbalovým hřištěm. Ve městě samozřejmě najdete také nespočet možností vyžití, sportovního i kulturního. Vyberte se na procházku historickými částmi města, navštivte známé památky (Karlův most, orloj, Pražský hrad). Nevynechejte ani muzea, galerie nebo divadla s bohatým kulturním programem.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 34 osob. Svým vybavením je penzion vhodný nejen pro turisty, ale i rodiny s dětmi či organizaci školení či obchodních jednání.

Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- jednom 1-lůžkovém pokoji,
- jedenácti 2-lůžkových pokojích,
- jednom 3-lůžkovém pokoji.

Lůžka v 2 a 3-lůžkových pokojích jsou samostatné, které je možné podle potřeby spojit. Do některých 2-lůžkových pokojů je možné přidat přistýlku. Ve všech pokojích najdete televizi se satelitním příjmem, rádio, ledničku a trezor. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou (koupelna 1-lůžkových pokojů se nenachází v pokoji, vchází se do ní z chodby). V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet a na pokojích i kabelové připojení.

Recepce penzionu je otevřena 24 hodin denně, během dne si zde zakoupíte nápoje. Snídaně formou bufetu jsou zahrnuty v ceně pobytu, podávají se v jídelně. Součástí penzionu jsou dvě zasedací místnosti pro 14 a 24 osob, podle potřeby Vám zapůjčíme i vybavení (TV, projektor a plátno, flipchart). V prostorách penzionu si můžete prohlédnout výstavu fotografií, která dokumentuje činnost naší charity. Těšíme se na Vás v Penzionu U sv. Kryštofa.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky