Hezké a levné ubytování v Praze!

Pokud hledáte pěkné a levné ubytování v klidné části Prahy 11, přijďte se ubytovat do Apartmánů Vránek. Naše pohodlné ubytování ve vilové čtvrti na Chodově je vhodné pro jednotlivce, skupinky i lidi, kteří rádi odpočívají ve venkovním bazénu.

Vaše pracovní cesta nebo pobyt se může stát nezapomenutelným, pokud si naplánujete výlety do okolí. V blízkosti se nachází Zámek Chodov. Určitě se však zastavte do centra a poohlédněte se kolem na Václavském nebo Staroměstském náměstí. Zajisté dobře padne i návštěva Vyhlídkové věže na Petříně, Pražského orloje nebo Pražského hradu. Do paměti se Vám vryje také procházka Vyšehradem. Během zimy se zrelaxujete bruslením se na ledě nebo návštěvou kina.

Každý den v roce můžete trávit v našich Apartmánech Vránek. Celková kapacita ubytování je přizpůsobena pro 11 hostů. Na výběr máte z těchto variant:
- jednoho 2-lůžkového apartmánu se dvěma samostatnými lůžky,
- jednoho 3-lůžkového apartmánu s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jednoho 4-lůžkového apartmánu s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky.

Každý apartmán je kromě příslušného počtu lůžek vybaven televizorem se satelitním příjmem a rádiem. V rámci každého apartmánu si své chutná jídla připravíte v kuchyňském koutku s keramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a všem pro vaření a stolování. V apartmánech nechybí ani vlastní koupelny (se sprchovými kouty / vanou) a toaletou. Samozřejmostí je také bezplatné WiFi připojení na internet.

Na chvilku se zastavte a prožijte čas na čerstvém vzduchu na venkovním posezení v zahradě. K dispozici je také zahradní houpačka a gril. Své tělo rozhýbete i při plavání v krytém bazénu. Parkování aut je zajištěno přímo u Apartmánech Vránek. Už si představujete, jak budete u nás? Těšíme se na Vás!