Ubytování v budově kultúrní památky

Statek Chmelovice se nachází ve stejnojmenné obci, která patří pod obec Králíky, v okrese Hradec Králové. Od okresního města jsou Chmelovice vzdáleny méně než 25 km.

Vydejte se poznávat okolí pěšky, na kole nebo i autem. Za cíl si můžete zvolit historické památky jako třeba dřevěné kostely, kterých je kolem nepočítaně (dřevěný kostel sv. Václava a Stanislava v Měníku, dřevěný kostel sv. Jiří v Loučné Hoře, dřevěný kostel sv. Markéty ve Vysočanech, dřevěný kostel sv. Mikuláše divotvůrce v Hradci Králové). Z dalších historických památek zmíníme například zámky Myštěves, Chlumec nad Cidlinou nebo Hrádek u Nechanic a hrad Pecka. Pokud Vás zajímá flóra zajděte si do Botanické zahrady léčivých rostlin v Hradci Králové, na zvířata se podíváte v Akváriu v Hradci nebo v ZOO Dvůr Králové. Koupaliště s tobogánem v Lodíně oceníte v létě, služby aquaparku v Hradci Králové využijete během celého roku. Pokud se k nám chystáte v zimě, za lyžováním můžete vyrazit do Skiareálu Zvičina (23 km).

Během celého roku nabízíme ubytování pro 13 osob ve třech pokojích na historickém statku, který je kulturní památkou.

Na výběr máte dva 4-lůžkové pokoje a jeden 5-lůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou mezonetové, rozděleny takto na dvě ložnice se dvěma až třemi lůžky. Většina lůžek je samostatných, které lze spojit do dvoulůžka. Pro děti Vám poskytneme dětskou postýlku. Na každém pokoji najdete stůl s židlemi a mini ledničku. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí objektu je i hospoda, kde si dáte teplé i studené nápoje. Venku si posedíte na terase, v případě zájmu můžete využít i gril. Dětské hřiště potěší všechny děti skluzavkou, kolotočem, houpačkou, trampolínou i pískovištěm. Cyklisté si odloží kola ve vyhrazené technické místnosti. Parkovací místa pro 4 auta najdete přímo u objektu.

Vychutnejte si atmosféru starých časů na našem Statku Chmelovice. Těšíme se na Vaši návštěvu!