Luxusní chalupa se saunou a extra grilem

Rozmazlujte Vaše tělo v sauně nebo dřevěné vaně, dopřejte si relax v soukromí a zároveň po regeneraci prožijte čas spolu ve velké společenské místnosti. I taková může být dovolená či pobyt u nás, v luxusně zařízené a zrekonstruované elegantní Chalupě Podještědka, která se nachází v Rozstání, v Podještědí.

Blízký les je skvělou lokalitou na sbírání plodů lesa, hub nebo jen procházky přírodou Podještědí. Oblíbená je v kraji cyklistika nebo výlety na horu Ještěd. Spolu s ratolestmi nevynechejte ani návštěvu ZOO, Botanické zahrady a Dinoparku. Slyšeli jste o zábavném centru iQLANDIA? Plavání v bazénech a zábava na tobogánech nadchne každého v aquaparku v Liberci. Do 5 minut pěšky jsou také upravené travnaté plochy střediska Golfu Ještěd. V zimě si zalyžujete na svazích středisek Ski areál Ještěd, Javorník, Jizerské hory a Bedřichov.

Celoročně se můžete ubytovat v naší Chalupě Podještědka, která je designově laděna do venkovského stylu. Kapacitně je uzpůsobena pro maximálně 15 hostů. Chalupa se pronajímá jako celek. Společný čas s přáteli klidně prožijte v myslivecké stodole s vnitřním grilem, kamny, pípou a posezením. Labužníci si své výborné speciality uvaří ve společné, nadstandardně vybavené kuchyni s jídelním sezením. V její výbavě také nechybí indukční varná deska, el. trouba, myčka nádobí, kávovar, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, toaster, televizor a vinotéka.

Výborný spánek zajišťují kvalitní matrace v postelích. K dispozici je u nás 2-lůžková ložnice s manželskou postelí a 8-lůžková ložnice s manželskou postelí a šesti matracemi v podkroví (dostanete se zde schodama). Intimní prostředí poskytuje i 4-lůžkový apartmán se dvěma manželskými postelemi ​​a kuchyňským koutem nebo 2-lůžkový bezbariérový apartmán s rozkládací pohovkou pro 2 osoby s kuchyňským koutem. Ve výbavě každé ubytovací jednotky je televizor i koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Celý objekt jsme zajistili bezplatným WiFi připojením na internet.

Zmíněný odpočinek ve wellness místnosti se saunou, dřevěnou vanou je u nás samozřejmostí. Hned vedle je umístěna technická místnost s pračkou, sušičkou, toaletou a místem na odložení oblečení. Domácí chlebík i uzení ryb víte dělat ve společenské místnosti. Po dohodě Vám umíme zařídit sud piva/limonády nebo objednat catering na firemní či rodinnou oslavu. Kola i lyže uschováme v garáži. Sluneční paprsky pohladí Vaši tvář na zahradě s posezením a ohništěm. Dětem zapůjčíme dětskou postýlku a hračky. Překvapením je hra šipek i stolního fotbalu. Přijďte k nám, zaparkujte auta přímo u objektu a užívejte si kraj Karolíny Světlé v Podještědí!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí)
Neakceptujeme: Domácí zvířata, Kuřáky