Pokojné apartmány s bazénem u lesa

Jak napovídá název, Dům u lesa stojí na okraji lesa v klidné části města Liberec. Nad domem se tyčí vrch Ještěd, symbol Libereckého kraje.

V Liberci máte o zábavu postaráno během celého roku. Vyberte se, na kole, pěšky nebo lanovkou, na vrch Ještěd s televizním vysílačem, který slouží jako rozhledna a hotel s restaurací. Děti potěší i poučí návštěva zoologické a botanické zahrady, nové poznatky získají hravou formou v iQLANDII. Nadšenci historie budou okouzleni hrady Sychrov, Trosky, Frýdlant a Hrubý Rohozec. Relax i zábava Vás čeká v Centru Babylon s bazény, tobogány a wellnessem. V Ski areálu Ještěd si v zimě přijdou na své začínající i zkušení lyžaři.

Během celého roku ubytováváme hosty v domku tvořeném dvěma apartmány s kapacitou pro 3 a 5 osob. Objekt je možné pronajmout jako celek nebo každý apartmán zvlášť.

Apartmán č. 1 je umístěn v podkroví, dostanete se k němu po dřevěném schodišti. Nacházejí se zde dvě místnosti, obývák a ložnice. V obývací místnosti je Vám k dispozici manželská postel a rozkládací křeslo, které slouží jako přistýlka. Při sledování televizoru se můžete usadit v pohodlných křeslech nebo u jídelního stolu se židlemi. Součástí obývacího pokoje je kompletně vybavený kuchyňský kout s elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, toustovačem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a myčkou nádobí. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, toaletou, pračkou a fénem, ​​která se nachází v přízemí domu (není sdílena s druhým apartmánem).
 
Apartmán č. 2 najdete v přízemí s bezbariérovým přístupem. Je tvořen jednou velkou místností, která slouží jako spací i obývací část. Nachází se zde jedna manželská postel a pohovka, která je využívána jako přistýlka. Kuchyňský kout je kompletně vybaven. Najdete zde elektrický vařič, mikrovlnnou troubu, topinkovač, rychlovarnou konvici, ledničku a myčku. K vybavení apartmánu patří i koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem.

Vstup do každého z apartmánů je samostatný. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Na požádání je Vám k dispozici dětská postýlka.

Pokud toužíte odpočívat na čerstvém vzduchu, můžete si posedět na terase s grilem, u ohniska či na zahradní houpačce. Děti se vyřádí na hřišti, kde na ně čeká houpačka, skluzavka a pískoviště. V letním období k lákadlům určitě patří i venkovní bazén. Parkování pro 2 auta je zajištěno přímo u objektu.

Přijďte si odpočinout do Domu u lesa, kde se o klid postará les a o zábavu město. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata, Kuřáky