Loading

Ubytování Centrum Babylon

(64 objektů v okolí 25 km)
Centrum Babylon

Centrum Babylon

Liberec

Bylo, nebylo, stával jednou jeden Babylon. Ale ne ten starověky, nýbrž ten moderní, liberecký. Je to tak, na severu Čech, necelých 100 kilometrů od Prahy, se nachází opravdové poutní místo všech milovníků srandy a odpočinku. Žádné zmatení jazyků, jak tomu bylo v biblickém Babylonu, tady ale nehrozí. Liberecké Centrum Babylon nabízí především zábavu. A parky, zábavné parky s předponou aqua, luna nebo IQ. Jo a taky je zde dost místa pro kongres i wellness.

Samotný Liberec je krásné město v severních Čechách. Leží v malebném regionu Jizerských hor, kam se rok co rok vydávají pravověrní sjezdaři, lyžaři a všichni, kteří rádi aktivní oddech a kupy sněhu. Do Liberce se ale také jezdí na výborný fotbal a snad ještě lepší hokej. A protože nejen sportem živ jest člověk, je v Liberci místo i pro relax v tak trochu jiném stylu. Tohle je vodní svět Centra Babylon!

Akvapark Babylon – koupání, masáže i 3D laserová show

Máte rádi vodní hrátky a příběhy Julese Verna? Pak se budete v akta-sekci Centra Babylon cítit jako v pohádce! Zdejší Akvapark je totiž vybudován právě ve stylu příběhů známého autora sci-fi románů.

Vybavení akvaparku je stejně bohaté, jako byla bohatá Vernova fantazie; můžete se těšit na čtveřici tobogánů, divokou řeku, bazény, skluzavky nebo vodotrysky. Dřív narozené jistě potěší relaxační zóny, romantické jeskyně a možnost absolvovat vodní masáže, saunování nebo římskou páru. Dokonalému uvolnění nahrává také voda v bazénech, jejíž teplota se pohybuje kolem 27 °C až 30 °C. Nádhera!

Přímo v akvaparku je navíc připraven nevšední zážitek – laser show s 3D efekty. 5 laserů a jedinečné animace s doprovodnou hudbou a dýmovými efekty jsou opravdovým příslibem úžasné podívané. Laserová projekce akvaparku Centra Babylon vyhrála v roce 2014 první místo v kategorii atrakce roku a dnes si ji můžete užít 3-krát denně.

Lunapark – poklidné kačenky i adrenalinový simulátor

Je tady pouť, do akvacentra v Liberci přijel lunapark! A co je na tom nejlepší? Že neodjede! Areál lunaparku Centra Babylon v Liberci se rozkládá na ploše 3000 m2 – je zcela zřejmé, že o atrakce zde není nouze. Nejmenší se mohou svézt na řetízkáči, zalétat si na houpačkách nebo si otestovat svou hbitost na prolézačkách a trampolíně. No a jsou tady i kačenky, to víte, že jo.

A co odrostlejší? I ti se přece chtějí bavit. Žádný problém, v babylonském lunaparku (zní to zvláštně, co říkáte?) si lze užít klasický autodrom tak, jak jej znáte z dětství, nebo vyzkoušet své kovbojské vlohy na simulátoru divokého býka. Pokud by adrenalinu bylo přece jen málo, je k dispozici i adventure golf, staročeská střelnice nebo horolezecká stěna.

iQpark – náš tajný tip

To nejlepší nakonec? Možná…Vítejte v prvním zábavně-naučném centrum v České republice! iQPARK ukazuje svět vědy a techniky ve zcela jiném, mnohem zábavnějším světle. Vše se tady řídí principem interaktivnosti, tedy tak, aby bylo zapojeno co nejvíc smyslů najednou.

Ve čtyřech tematických okruzích (člověk, prostředí, zajímavosti, hry) se setkáte s dvěma stovkami poučných a přitom zábavných a hravých exponátů. Jsou připraveny kvízy, rébusy a hlavolamy či pokusy a demonstrace přírodních zákonů a jevů. Podle pověstí se prý někde v iQparku schovává nejvyšší muž planety, se kterým se lze vyfotit! Najdete ho v zrcadlovém bludišti, bublináriu nebo odpočívajícího na Fakírovom loži? Kdo ví, odpoví – to platí v iQParku Centra Babylon na sto procent!

Ještě kousek navíc

Prostory Centra Babylon v Liberci skýtají dostatek místa a technické zázemí pro pořádání různých kongresů a akcí. 10 nebo 1000 lidí, je jen na vás, kolik místa potřebujete a využijete.

Co se týče gastro-stránky celé věci, můžete se těšit na stylovou kavárnu Královská zahrada s nabídkou ICE´N´GO!, nejstudenějšího dezertu na světě. V menu najdete také dorty a zákusky z místní cukrárny.

Gastro-infrastruktura je podpořena neméně skvělými restauracemi – v Babylonu je jich hned pět. Staročeská rychta nabídne ověřenou klasiku, Jizerka zase samoobslužné denní menu a Nostalgia Restaurant to nejlepší z italské kuchyně. No a Babu Burger Vás přesvědčí, že fast-food nemusí být synonymem mastného a nezdravého jídla.

Ubytování – v okolí Jizerek žádný problém

Do Liberce a Jizerských hor se rozhodně oplatí zajet. Klidně i na víc dní nebo třeba celou dovolenou, o místo k noclehu se nemusíte obávat.

Ubytovací kapacity nabídne i Centrum Babylon, kromě toho je ale ve městě k dispozici několik hotelů, apartmánu a penzionů. Další ubytovací zařízení, včetně privátů, chalup, srubů a rekreačních chat s hezkou zahradou najdete také v blízkém okolí, ve vzdálenosti do 15 kilometrů od centra města; zejména v lyžařském středisku Bedřichov a v Jablonci nad Nisou. Pojeďte do Jizerských hor, navštivte Liberec a užijte si pár chvilek pohody a relaxace!

... zobrazit více

Privátní apartmán Wellness Siesta

0,7 km od Centrum Babylon, Liberec, v obci / ve městě
Dokonalý relax v soukromí

Unihotel Liberec

1,5 km od Centrum Babylon, Liberec, v obci / ve městě, v cent...
Komfortní bydlení za nízké ceny v centru

Pension U Martina

1,6 km od Centrum Babylon, Liberec - Rochlice, na okraji obce / města
Rodinný penzion kousek od Ještědu

Dům u lesa

3,3 km od Centrum Babylon, Liberec, na okraji obce / města, u...
Pokojné apartmány s bazénem u lesa

Studánecký medvěd

5,7 km od Centrum Babylon, Liberec, na okraji obce / města
Penzion s vlastní restaurací

Apartmány Bedřichov

7,0 km od Centrum Babylon, Bedřichov (okres Jablonec nad Niso...
Pěkné apartmány na krásném místě-příroda

Zájezdní hostinec Semering

7,2 km od Centrum Babylon, Křižany, na samotě, u lesa / na ok...
Pohodlné pokoje za výhodnou cenu

Penzion Zaječí důl

7,3 km od Centrum Babylon, Mníšek, na okraji obce / města, u lesa / na okraji lesa
Rodinný penzion s vinným sklepem, kamny

Penzion Domeček

7,6 km od Centrum Babylon, Bedřichov (okres Jablonec nad Nisou), v obci / ve městě,...
Apartmány u lesa, výhodná cena

Chalupa Podještědka

8,1 km od Centrum Babylon, Světlá pod Ještědem, v obci / ve m...
Chalupa se saunou a vnitřním grilem