Apartmány u lesa, výhodná cena

Přijměte naše srdečné pozvání do horského rekreačního střediska zimních i letních sportů, do obce Bedřichov, kde se nachází také náš Penzion Domeček.

Celoročně přístupný Penzion Domeček tvoří dva apartmány. Celková kapacita penzionu je 10 pevných lůžek a jedna přistýlka pro dospělou osobu (nebo dvě děti). Na výběr máte:
- Menší 4-lůžkový apartmán, který tvoří ložnice se čtyřmi pevnými lůžky,
- Větší 6-lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi - v jedné manželská postel a v druhé dvě manželské postele + přistýlka v chodbě.

Oba apartmány disponují samostatným vchodem, soukromí tak máte zaručeno. V každém apartmánu využijete také obývací místnost s televizí se satelitním příjmem a gaučovým sezením. Stravování je zajištěno individuální - využívat můžete kuchyňský kout s el. dvouvařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a jídelním sezením. Apartmány jsou zároveň vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmé je u nás bezplatné WiFi připojení na internet.

O něco svěžejší počasí Vás vzpruží, pokud se rozhodnete trávit čas na terase s posezením. U nás máme lyžárnu s pračkou a sušičkou. Stejně je vyhrazen prostor na uchování kol (garáž). Po dohodě Vám můžeme zapůjčit dětskou postýlku a vysokou židličku. Vaše vozidla zaparkujete přímo u objektu. Těšíme se na to, jak u nás prožijete výbornou dovolenou.

A co nabízí obec? Přímo v ní si můžete zahrát několik sportů na multifunkčním hřišti. V letním období využijete trasy pro cyklisty i turisty nebo se vykoupete v přehradě Josefův důl. Houbaři i pěší turisté si mohou udělat nenáročnou procházku se sběrem plodů lesa. Oblíbené jsou také návštěvy Liberce s velkými plaveckými bazény, Zoologickou i Botanickou zahradou, galerie i divadla. Potěšíte se i výletu na Ještěd s televizní věží. Na dosah je také Máchovo jezero nebe hrad Bezděz. V zimě můžete vyrazit na běžky i lyžovat v Ski areálu Bedřichov a Ski Areálu Severák.