Penzion s vlastní restaurací

Penzion Studánecký medvěd*** s vyhlášenou restaurací najdete v městské části Krásná Studánka ve městě Liberec. Kromě skvělé restaurace mají hosté v létě k dispozici také prostornou terasu s dětským koutkem, pískovištěm a hračkami.

Město Liberec nabízí širokou škálu trávení volného času během celého roku. Můžete se vybrat na výlet po okolí na kole nebo pěšky. Nadšenci historie zajisté potěší návštěva skanzenu Curia Vítkov, hrad Grabštejn, zřícenin hradu Milštejn, hrad a zámek Frýdlant či zámek Lemberk. Děti zaujme návštěva zoologické a botanické zahrady a nové poznatky získají i hravou formou v iQLANDII. Za odpočinkem i zábavou se vydejte do Centra Babylon s bazény, tobogány a wellness. V Ski areálu Bedřichov a Ještěd si v zimě přijdou na své všichni milovníci lyžování.

Celoročně Vás ubytujeme v Penzionu Studánecký medvěd*** s celkovou kapacitou pro 20 osob, umístěný je v prvním patře. Vybrat si můžete z těchto variant:
- třech 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí,
- dvou 3-lůžkových pokojů s manželkou postelí a samostatným lůžkem,
- dvou rodinných pokojů se dvěma ložnicemi, v jedné s manželskou postelí a ve druhé ložnici se dvěma samostatnými lůžky.

Všechny pokoje disponují se stejným vybavením s televizorem s anténou a chladničkou. Třílůžkové pokoje jsou navíc dovybaveny stolem a židlemi a rodinné pokoje pohovkou a konferenčním stolkem. Samozřejmostí je i vlastní koupelna se sprchovým koutem nebo vanou (rodinné pokoje), umyvadlem, ručníky a toaletou. V celém objektu je také zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Hosté během pobytu mají možnost objednání si polopenze nebo plné penze přímo v naší restauraci, kde je možnost platit kreditní kartou. Chutná jídla i skvělé nápoje si mohou vychutnat i na terase s posezením (v letních měsících), kde se také nachází gril a pískoviště s dětským hřištěm. Pokud k nám zavítáte s koly nebo lyžemi, tyto si bezpečně odložíte v místnosti k tomu určené. Na vyžádání Vám zajistíme dětskou postýlku a židličku na krmení. Auta si zaparkujete přímo u objektu na kamerami hlídaném parkovišti. Tak neváhejte a přijďte se k nám do Penzionu Studánecký medvěd*** ubytovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.