Komfortní chalupa nedaleko Prahy!

V klidném prostředí městečka Kostelec nad Černými lesy se nachází Chalupa Svatbín, pojmenovaná podle městské části, v níž se nachází. Ubytování je situováno jen přibližně 30 kilometrů od hlavního města, v okrese Praha - Východ.

Strategická poloha ubytování je zárukou množství možností pro volný čas. Pokud jste turisté nebo cyklisté doporučujeme Vám výlet do okolních hlubokých lesů Voděradské bučiny. Celoroční zábavu i relax si dopřejete v Aquaparku Čestlice vzdáleném cca 25 kilometrů nebo Aquapalace Praha jen cca 30 kilometrů od chalupy. Přímo v Praze stojí za návštěvu Pražský hrad, Václavské náměstí, Karlův most, Žižkovská věž jakož i množství zajímavých klasických i moderních muzeí.

Chalupa Vám nabízí své prostory v letním období od půlky dubna až do poloviny října. Ubytování je vhodné pro skupinu i rodinku s maximální kapacitou 6 lůžek včetně přistýlek.

Prostorná společenská místnost Vám poslouží jako denní část na volný čas. Zde si s blízkými příjemně posedíte na pohodlném gauči, během chladnějšího počasí si můžete zažehnout dřevo v krbu nebo podívat dobrý program v televizoru. Pro přípravu Vašich jídel je Vám k dispozici plně vybavená kuchyň, kde se kromě kompletní výbavy nachází rozkládací pohovka vhodná i jako přistýlka pro dvě osoby. Odpočinete si také v 3-lůžkové ložnici s manželskou postelí, samostatným lůžkem a možností přistýlky. K zařízení chalupy patří i velká koupelna s pračkou, sprchovým koutem vanou a samostatná toaleta.

Při chalupě je pro Vás připraveno i dřevěné posezení a zahradní gril. Volný čas můžete trávit i hrou šipek a v blízkosti chalupy si dětičky přijdou na své na veřejném dětském hřišti na náměstí. Abyste měli svá auta maximálně v bezpečí zaparkujete si je přímo u chalupy na oploceném pozemku. Prožijte i Vy hezké volné chvíle v Kostelci nad Černými lesy a ubytujte se v Chalupě Svatbín. Těšíme se na Váš pobyt.