Komfortní chata v blízkosti sjezdovky

Chata Kovošrot se nachází na stráni Čistá voda na úpatí Žalského hřebene ve vesnici Labská, která patří k Špindlerovu Mlýnu v Krkonoších. Turisty vyhledávaná lokalita Vás zve na turistiku a zimní sporty.

Na svahu, kde se nachází chata, provozujeme v zimním období vlastní vlek s uměle zasněžovanou sjezdovkou, takže o zimní zábavu je u nás postaráno. Kromě lyžování můžete vyzkoušet i jiné sporty jako sáňkování, či bruslení v Špindlerově Mlýně a samozřejmostí jsou udržované tratě na běžecké lyžování v okolí. Nudit se nebudete ani v létě, turistické cíle a cyklistické stezky najdete všude kolem. K oblíbeným místům patří Sněžka, ledovcové jezírka Sněžné jámy, pramen Labe nebo Labský, Mumlavský a Pavčanský vodopád. Některé cyklostezky mohou být únavné a tak Vás na části trasy sveze cyklobus. Vyhledávanou aktivitou je i bobová dráha, minigolf a koloběžky. V létě si užijete vodu na nedalekých koupalištích Valteřice a Jilemnice, během celého roku je v provozu krytý bazén ve Vojenské zotavovně Bedřichov a Aquapark Špindl.

Během celého roku nabízíme ubytování na chatě pro 12 osob. Chata je svou dispozicí a vybavením vhodná zejména pro rodiny s dětmi, pohodlně se zde ubytují i ​​skupinky přátel.

Prostorná společenská místnost disponuje televizí se satelitním příjmem a jídelními stoly. V kuchyni si připravíte dobré jídlo, poslouží Vám keramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice i kávovar. Po dni na svahu nebo v horách si odpočinete v některé ze tří 4-lůžkových ložnic, každé s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Součástí objektu je koupelna se sprchovým koutem a dvě samostatné toalety. V celé chatě je zabezpečené bezplatné WiFi připojení na internet. Pro děti Vám dle potřeby připravíme dětskou postýlku.

Pokud Vás to láká na čerstvý vzduch, posedíte si při ohnisku, děti si mohou zaskákat na trampolíně. V předsíni chaty si odložíte lyže případně i několik kol. V letním období zaparkujete až tři auta přímo u chaty, v zimním období je nutné parkovat pod svahem u silnice, odkud Vám v případě potřeby zavazadla vyvezeme do chaty.

Kromě vlastní kuchyně máte také možnost stravování v restauraci Chaty Bumbálka, vzdálené asi 100 metrů. Kromě snídaní, obědů a večeří si zde během dne můžete zakoupit nápoje a pochutiny. Při Chatě Bumbálka je k dispozici v letních měsících i venkovní bazén.

Přijďte si užít Vaši zimní dovolenou v Krkonoších. Těšíme se na Vás na Chatě Kovošrot!