Rodinný penzion ve Špindlerově mlýně

Penzion Popelka se nachází v horském středisku Špindlerův mlýn, v části Přední Labská. Penzion stojí v klidné lokalitě, obklopen krásnou přírodou Krkonoš.

V blízkosti penzionu si zahrajete tenis nebo minigolf. Ve Špindlerově Mlýně máte množství možností sportovního vyžití (lanové dráhy, bobová dráha, rybaření, koloběžky, disc golf). Rovněž odsud můžete vyrazit po naučných stezkách či městských okruzích. Příjemný zážitek si odnesete, pokud si zapůjčíte loďku na Labské přehradě. Za zmínku stojí také aquapark, který je ideálním místem pro rodinnou zábavu. Pokud Vás láká turistika, navštivte pramen Labe, Sněžku, Eminou skálu nebo rozhlednu Žalý. V zimě si můžete vybírat z několika lyžařských středisek ve Špindlerově Mlýně či v Herlíkovcích, kam Vás dopraví skibus. Samozřejmostí jsou upravované běžkařské tratě, kluziště a z netradičních aktivit můžete vyzkoušet snowtubing, lezení po ledu nebo jízdu psím spřežením.

Celoročně nabízíme ubytování v rodinném penzionu s celkovou kapacitou pro 32 hostů. K dispozici jsou vám tyto pokoje:
- jeden 2-lůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky, s vlastní externí toaletou a společnou koupelnou,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí, samostatným lůžkem a přistýlkou, s vlastní koupelnou,
- dva 4-lůžkové pokoje s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, s vlastní koupelnou,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a palandou, s vlastní toaletou a společnou koupelnou,
- jedna 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a palandou, s vlastní externí toaletou a společnou koupelnou,
- jeden 4-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi (manželská postel / dvě samostatná lůžka), s vlastní koupelnou,
- jeden 4-lůžkový rodinný pokoj se dvěma ložnicemi (manželská postel / dvě samostatná lůžka + dvě přistýlky), s vlastní koupelnou.

Všechny pokoje jsou vybaveny úložnými prostory a příslušným počtem lůžek, přistýlky jsou řešeny formou rozkládacích křesel. Ve většině pokojů se nachází koupelna se sprchovým koutem a toaletou, k některým pokojům přísluší pouze samostatná toaleta (může být i externí s přístupem z chodby), hosté z těchto pokojů využívají společnou koupelnu se dvěma sprchami. Všichni hosté mohou trávit chvíle ve společenské místnosti, sledováním televize se satelitním příjmem nebo hraním společenských her. K dispozici je i pohovka a jídelní posezení. V této místnosti se také podávají snídaně (zahrnuty v ceně), obědy a večeře (možno přiobjednat). V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Během dne můžete využít služeb baru, kde Vám naservírují teplé i studené nápoje či cukrovinky. Na pozemku penzionu je pro Vás připraveno posezení na terase s venkovním grilem a zahradní houpačka. Děti se potěší hřišti s prolézačkami, skluzavkou a pískovištěm. V letních měsících oceníte zchlazení v menším nadzemním bazénu. Stolní tenis si zahrajete během celého roku. Ti, kteří k nám přicházejí na lyžovačku využijí lyžárnu i se vysoušečem bot, na úschovu kol máme také prostor. Parkování pro 10 aut je zajištěno přímo u penzionu. V zimním období je při zhoršených podmínkách nutné použít sněhové řetězy.

Přijďte si užít letní či zimní dovolenou do Krkonoš. Těšíme se na Vás v Penzionu Popelka.