Horská chata s restaurací, u sjezdovky

Penzion Bumbálka najdete v blízkosti krkonošského střediska Špindlerův Mlýn, na úpatí Žalského hřebene. Na stráni Čistá voda a v jejím okolí najdete možnosti aktivního odpočinku během celého roku.

V zimní sezóně je největším lákadlem náš vlastní vlek s uměle zasněžovanou sjezdovkou. Kromě sjezdového lyžování si můžete užívat i další zimní sporty, které toto horské středisko nabízí, užijete si snowboarding, bruslení na ledě a samozřejmě běžecké lyžování. Letní sezóna je stejně bohatá na možnosti aktivit, na své si přijdou zejména turisté a cyklisté. Vyberte se na toulky po Krkonoších, téměř povinností je výstup na Sněžku, turisté také rádi navštěvují pramen Labe, ledovcové jezírka Sněžné jámy, Labský či Mumlavský vodopád. Cyklisté na náročných trasách ocení cyklobusy. V Špindlerově Mlýně se můžete svést na bobové dráze, zahrát si minigolf nebo si půjčit koloběžky. Během celého roku je zde v provozu Aquapark Špindl s různými bazény, tobogány a wellness. V létě si užijete den na koupalištích Valteřice a Jilemnice.

Celoročně nabízíme ubytování v horské chatě s kapacitou pro 43 hostů v 10 pokojích. K dispozici jsou pro Vás v blízkosti další dvě chaty s kapacitou 34 a 12 hostů. Celkově se tak u nás může ubytovat až 89 osob.

V Penzionu Bumbálka se můžete ubytovat v těchto pokojích:
- jednom 2-lůžkovém pokoji s přistýlkou,
- jednom 4-lůžkovém pokoji,
- tří 4-lůžkových pokojích s přistýlkou,
- dvou 4-lůžkových pokojích se dvěma přistýlkami.

Pokoje jsou vybaveny lůžky v různém rozložení (manželské postele, samostatná lůžka, patrové postele) a úložnými prostory, případně křeslem nebo stolem se židlemi. Podle potřeby Vám poskytneme dětskou postýlku. Všichni hosté využívají společné sociální zařízení, najdete zde dvě koupelny, dámskou a pánskou, a dvě samostatné toalety.

Společné prostory Vám poskytnou místo pro trávení volného času. V televizní místnosti se podíváte na televizi, pohodlně se při tom usadíte na pohovce nebo v křesle a děti se tu mohou hrát v dětském koutku s různými hračkami. Ve společenské místnosti s krbem je umístěn stolní tenis, stolní fotbal a na posezení jídelní stoly. V budově se nachází i jídelna.

Restaurace je otevřena během dne a kromě snídaní, obědů a večeří si zde můžete během dne zakoupit nápoje, sladkosti a pochutiny. U penzionu je umístěna terasa s grilem a ohniště, během léta oceníte venkovní bazén. Přímo u objektu najdete 10 parkovacích míst, avšak během zimy je parkování zajištěno na parkovišti pod svahem, odkud Vám můžeme zavazadla vyvézt k chatě.

Pro ubytování velkých skupin máme k dispozici další dva objekty. V Chatě Pirchanka se nachází sedm pokojů, 2 až 6-lůžkové, v Chatě Kovošrot najdete tři 4-lůžkové ložnice. Obě chaty disponují společenskými místnostmi s televizí a posezením, kompletně vybavenými kuchyněmi a sociálními zařízeními. Při každé chatě máte možnost posezení venku, k dispozici jsou prostory pro úschovu sportovního vybavení a parkovací místa.

Dopřejte si zimní dovolenou s rodinou nebo přáteli. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu Bumbálka.