Pohodlné chaty na klidném místě

Chaty Pod Loučkou najdete u lesa na okraji obce Horní Lomná, v okrese Frýdek-místek, v Moravskoslezském kraji. Obec leží v blízkosti města Jablunkov, v nejvýchodnější části České republiky a její okolí tvoří jedno z nejkrásnějších údolí Beskyd.

Během celého roku si můžete pronajmout některou ze tří chat. Všechny se nacházejí v jedné lokalitě, jen několik metrů od sebe. Každá z nich je vhodná pro 10 až 12 osob.

Všechny chaty jsou podobně zařízeny. Převážnou část přízemí tvoří jeden velký otevřený prostor, kde se nachází obývací, jídelní i kuchyňská část. Příjemné teplo a atmosféru v celém prostoru vytváří krb. V obývací části najdete sedací soupravu (rozkládací gauč slouží jako přistýlka), televizi se satelitním příjmem a DVD přehrávačem. Kuchyňský kout je kompletně vybaven, k dispozici je Vám keramická varná deska, elektrická trouba, rychlovarná konvice, lednička a myčka nádobí, ve dvou chatách i mikrovlnná trouba.

Ložnicová část se nachází na patře, kde jsou pro Vás připraveny čtyři ložnice, dvě 2-lůžkové a dvě 3-lůžkové. Všechna lůžka jsou samostatná, lze je dle potřeby spojit nebo rozdělit. Sociální zařízení jsou umístěna v přízemí, v chatě 1 Vám poslouží koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta, v chatách 2 a 3 najdete vždy dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou, v těchto dvou chatách můžete také využívat pračku.

Ve všech objektech je zajištěn bezplatný WiFi internet. Součástí každé chatky je terasa s posezením. Kromě toho najdete posezení i u ohniště na pozemku. Děti si volný čas zkrátí na hřišti s prolézačkami, skluzavkou a pískovištěm. Pod terasou najdete uzamykatelný prostor pro odkládání kol. Parkování je možné na oploceném pozemku pro 6 a více aut.

Pokud zajdete do sousední obce Dolní Lomná, můžete zde navštívit národopisný areál. Výhled na Beskydy si užijete z rozhleden Tetřev a Krbová. V blízkém okolí nenajdete zámky nebo hrady, ale k zajímavým stavbám se řadí dřevěné kostely V Hamrech, Bystřici a Hrčavě. Zámek si můžete prohlédnout v okresním městě (asi 30 km). Pokud se v létě plánujete koupat, zamiřte na koupaliště Pod Javorovým a Sluníčko Ostravice. Milovníci zimních sportů si vychutnají sjezdovky lyžařských středisek Přelač, Armáda Dolní Lomná, Severka, Klokočka - Hlavice a mnoha dalších.