Chata v tichém prostředí na polosamotě

Chata Javor se nachází na polosamotě nedaleko města Třinec, v krásném a tichém horském prostředí Beskyd. Chata leží u řeky Tyra a svou ideální polohou představuje skvělé místo pro hosty, kteří hledají klid a soukromí, jakož i pro všechny, kteří chtějí vyrazit do hor.

Okolí chaty láká na turistiku, pro kterou je chata ideálním výchozím bodem, protože vedle chaty vedou turistické stezky směřující do Beskyd. Když se už nabažíte turistiky, za dalšími aktivitami to máte blízko. Sportovní areál v Třinci (10 km) nabízí otevřené i kryté bazény s tobogány a jinými atrakcemi pro děti i dospělé. Pokud upřednostníte přírodní koupání, vyberte se k přehradám Morávka nebo Žermanice. Hráče golfu přivítá Golf Resort Ropice. Zalyžovat si můžete například ve středisku Kempaland (27 km) a Resort Beskydy (24 km) Vám nabízí tak rodinnou lyžovačku v zimní sezóně, jakož i atrakce pro děti během celého roku.

Chata Javor Vám nabízí celoročně útulné ubytování s maximální kapacitou pro 8 až 10 hostů. Díky klidnému prostředí a komfortnímu vybavení si zde dokonale odpočinete.

Interiér chaty je moderně a funkčně zařízen a poskytne Vám vše, co potřebujete během pobytu. Společenská místnost a kuchyň s jídelním posezením tvoří v přízemí otevřený prostor, kde je jídelní posezení částečně oddělené. O teplo a příjemnou atmosféru se tu postarají krbová kamna. Ve společenské místnosti si můžete zahrát některou ze společenských her nebo se začíst do knihy i časopisu. Obojího je v chatě dostatek. Z kuchyně se k Vám donese vůně domácího jídla, které si můžete uvařit na plynovém sporáku s elektrickou troubou. Určitě zde využijete i mikrovlnnou troubu, lednici s mrazákem, kávovar a rychlovarnou konvici, práci Vám ušetří myčka nádobí. Jídelní posezení je dostatečně velké na to, abyste si všichni společně vychutnali společné chvíle při jídle.

Po dlouhém aktivním dni oceníte zejména dobrý spánek. Ten Vám poskytnou tři ložnice. K dispozici jsou pro Vás dvě 2-lůžkové ložnice, každá s manželskou postelí, jedna v přízemí a druhá na patře. Na patře je umístěna i 4-lůžková ložnice se čtyřmi samostatnými lůžky. K vybavení chaty patří také koupelna se sprchovým koutem a toaletou, která se nachází v přízemí. V objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Pro nejmenší hosty je připravena dětská postýlka, jídelní židle a hrací koutek.

Když Vás počasí vyláká ven, můžete si vychutnat posezení na terase, případně si připravit jídlo na grilu nebo na ohništi. Děti se potěší pískovišti nebo se mohou na prostorném pozemku zahrát různé hry. Parkování až pro 4 auta je zajištěno přímo u chaty.

Pokud toužíte po odpočinku v krásném tichém prostředí s dostatkem soukromí, neváhejte navštívit naši Chatu Javor. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky