Loading

Levné ubytování v Olomouci

(1 objekt + 3 objekty v okolí 25 km)

Ubytovna Olomouc

Olomouc - Bělidla, v obci / ve městě, v centru města
Útulné ubytování v klidném prostředí

Penzion U Veterána

Slatinice (Olomouc 12,0 km vzdušně), mimo obce / města, v lese
Penzion s muzeem veteránů a wellness

Wellness hotel Hluboký dvůr

Hlubočky (Olomouc 16,0 km vzdušně), na okraji obce / města,...
Ubytování v zážitkovém areálu

Turistická základna

Hraničné Petrovice (Olomouc 19,7 km vzdušně), v obci / ve městě
Cenově výhodné ubytování pro skupiny
1 - 4 / 4

Levné ubytování Olomouc

Levné ubytování Olomouc 1

Užijte si pohodový pobyt na Hané za babku

Máte rádi historii a chcete si dopřát cestu po stavebních slozích? Chystáte se na prázdniny s dětmi a hledáte místo, kde se nebudete nudit? Míříte na vysokou a láká Vás přívětivé univerzitní město, jež Vám nabídne spousty zábavy? Potom neváhejte a zkuste Olomouc, kde to doopravdy žije. Těšit se přitom můžete nejen na spousty památek či druhou nejstarší univerzitu u nás, ale i na nejlevnější ubytování v Olomouci, které si zamilujete.

Olomouc, slavné historické město, a zároveň hanácká metropole, je místem, které každoročně svým půvabem uchvátí stovky návštěvníků a není divu. Nejprve středověká perla a výstavní klenot Moravy, byla v 16. století přestavěna v mohutnou vojenskou pevnost. Její moc později upadala, avšak půvab ji zůstal. Přesvědčit se o tom dnes může každý, koho sem pestrý kulturní život, stejně jako nádherné památky a levné ubytování v Olomouci přiláká.

Levné ubytování v Olomouci a jeho výhody

Dovolená v Olomouci stojí skutečně za to a nudit se zde rozhodně nebudete. K prohlídce zve krásné historické centrum s množstvím muzeí, galerií a kostelů. Stejně tak si nenechte ujít ani barokní sloup Nejsvětější trojice, zapsaný na seznamu UNESCO, který patří společně se šesticí kašen mezi největší lákadla města. Samozřejmostí, s níž máte možnost počítat, je také výhodné ubytování za babku, které Vám navíc nabídne množství benefitů.

Ať už vyzkoušíte laciné hotely v historickém centru, nebo dáte přednost penzionům na klidném předměstí, vždy Vás mile překvapí co nejnižší možná cena. Na druhou stranu Vás nejspíš čeká o něco menší komfort, ale v žádném případě se nemusíte bát špíny ani nepořádku na pokojích. Nižší poplatek za nocleh může být kompenzován také tím, že místo výhledu na Olomoucký orloj budete mít okna situovaná k parku, nebo že hotel nenabídne ranní buzení.

Levné ubytování Olomouc 2

Na své si přijdou rodiny s dětmi i studenti 

Pokud míříte na Olomoucko se svými ratolestmi, taktéž si přijdete na své. Čeká na Vás návštěva ZOO a rozhodnete-li se zůstat déle, jistě Vás potěší levné ubytování pro rodiny s dětmi. Venkovní prolézačky, hřiště plné hraček, nebo pískoviště, to vše jistě vykouzlí úsměv na tváři i těm nejmenším. Teenagerům je naopak k dispozici moderní aquapark se spoustou vzrušujících atrakcí, jako je spacebowl, jež si i oblíbí i ti, kdo mají rádi adrenalin.  

Chystáte se na prázdniny ve více lidech? Chcete si užít spousty zábavy, ale zároveň potřebujete ušetřit? V tom případě si sjednejte levné ubytování v Olomouci pro skupiny, které Vám nabídnou apartmány nebo priváty. S vyhlídkovou terasou ideální pro grilování se možná budete muset rozloučit, nic Vám však nebrání rozjet parádní mejdan v centru. Kdo chce v Olomouci přivítat Nový rok, měl by si včas zarezervovat výhodné ubytování na Silvestra.

Výhodné ubytování v okolí Olomouce 

V případě, že Vás lákají výlety po okolí a hledáte proto levné ubytování v Olomouci, abyste si jich mohli dopřát co nejvíc, jste na správné adrese. Za návštěvu stojí například Svatý Kopeček s Bazilikou Panny Marie, kam každoročně míří stovky poutníků. Patříte-li mezi ně, nenechte si jít levné ubytování na jednu noc na privátu v jedné z okolních vesnic. Hned po probuzení můžete pokračovat dále za dobrodružstvím, a to třeba do nedalekého Prostějova.

Je Vaším snem parádní letní dovolená v Olomouci, míříte s přáteli na ryby, nebo si chcete jen užít příjemný rodinný pobyt a sháníte bezva nocleh? Potom si nenechte ujít levné ubytování u vody v rybářských chatách na břehu Chomoutovského jezera. Na své si na Hanácku přijdou také milovníci lidové architektury. K návštěvě je zve skanzen Rymice a ti, kteří zůstanou déle, mají možnost přenocovat přímo v roubenkách z dob našich babiček.

Levné ubytování Olomouc 3

Během cesty na Olomoucko nesmíte minout ani Jeseníky, kde je stále co dělat. V létě si užijete procházky přírodou a vyrazit můžete i na houby. Zimní dovolená v Olomouci zase láká k návštěvě Ski areálu Hlubočky, jež si oblíbí všichni milovníci lyžování. Nejen, že celý den strávíte na svahu, ale mile Vás překvapí i levné ubytování u vleku. Na závěr svého dobrodružství se můžete vydat do Velkých Losin, kde si vychutnáte super relax v proslulých lázních. 

Sjednejte si levné ubytování ještě dnes

Půvabná hanácká metropole Vám nabízí nejen stovky možností, jak zde strávit volný čas, ale těšit se můžete i na levné ubytování v Olomouci za babku. Milovníkům přepychu jsou k dispozici luxusní hotely, jež je zejména mimo sezónu možné pořídit velmi levně. Na studenty, pracující a nenáročné zase čekají jednoduše zařízené, ale o to výhodnější ubytovny. Oblíbené chalupy a priváty pak jistě vyzkouzlí úsměv na tváři všem, které láká domácí pohoda. 

Je Vaším snem levná dovolená, během které uvidíte zajímavé památky, užijete si spousty zábavy i odpočinku, a zároveň ušetříte? V tom případě neváhejte, zarezervujete si to nejlevnější ubytování v Olomouci a vydejte se sem na výlet již dnes. 

Názory a doporučení

Marie Satranová (rodina se staršími dětmi - návštěvník) 8.2.2020
V Olomouci spousta turistických cílů - architektura, muzeum, zoo, Pevnost poznání, aquapark,...