Penzion jen 10 min od centra

Penzion Pavel stojí v klidné části města Karlovy Vary, které je nejznámějším lázeňským městem v ČR. Ve městě si užijete lázeňské procedury nebo vyrazíte na výlety do okolí.

Vychutnejte si procházku po známých kolonádách, k nejznámějším patří Mlýnska, Tržní či Sadová a samozřejmě Vřídelní, která stojí kolem nejznámějšího pramene Karlovarské Vřídlo. Dopřejte si dokonalý relax v podobě lázeňských procedur. Pro sportovní nadšence se ve městě nacházejí tenisové kurty, bazény a také golfové hřiště. Pokud máte chuť vyrazit na túru, poznejte přírodní rezervaci SOOS, která je známá vulkanickou činností nebo Slavkovský les, oblast plnou zeleně a nedotčené přírody. V zimním období si užijete lyžovačku na svazích lyžařských středisek Merklín a Potůčky.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 8 hostů. Ubytovat se můžete ve třech 2-lůžkových pokojích.

Každý pokoj je vybaven dvěma samostatnými lůžky (které lze spojit do manželské postele), v pokoji č. 1 je možné využít i dvě přistýlky (pohovka). Ve všech pokojích se nachází televize a posezení. Ke každému pokoji náleží vlastní sociální zařízení. V pokoji č. 1 je koupelna se sprchovým koutem a toaletou umístěna na pokoji, v pokoji č. 2 naleznete na pokoji sprchu a toaleta je samostatná se vstupem z chodby, k pokoji č. 3 patří koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta, obě na chodbě.

V celém objektu je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet. Všichni hosté mohou využívat společnou kuchyňku s plynovým sporákem, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, na požádání poskytneme i kávovar. Před domem najdete malou terasu s posezením. Cyklistům odložíme kola do garáže, parkování je možné před domem. Rádi Vás přivítáme v Penzionu Pavel.