Ubytování jako doma - útulné, pěkné

Rodinná atmosféra Pensionu U Kaktusu ***, venkovní bazén a milí majitelé - to je to, proč se ubytovat právě u nás. Náš penzion se nachází v malebné vesničce Březová, 4 km od centra Karlových Varů. Blízko jsou možnosti rybaření, hry golfu i tenisu a dalších příležitostí.

Krajem vede několik cyklistických stezek i turistických tras - potěší se každý aktivní turista. Na břehu řeky Teplá si užijete klidné procházky. K turisty vyhledávaným cílům patří Vyhlídka Diana, Zámecká Věž, Muzeum Jana Bechera i vzdálenější hrad a zámek Bečov nad Teplou. Zmíněné Karlovy Vary jsou ideální na relax těla i mysli. S dětmi si udělejte výlet do Motýlího domu Karlovy Vary.

Celoročně Vás vroucně přivítáme v našem útulném Pensionu U Kaktusu ***, který disponuje kapacitou pro 10 osob. Na výběr máte:
- dva apartmány s manželskou postelí a přistýlkou na gauči (jeden v přízemí, druhý v podkroví),
- jeden 4-lůžkový rodinný pokoj s 2-lůžkovou ložnicí s manželskou postelí a 2-lůžkovou ložnicí se dvěma lůžky.

Apartmány jsou řešeny totožně. V každém využijete příslušný počet lůžek, obývací prostor s televizorem se satelitním příjmem a gaučovým sezením (sloužícím pro přespání jedné osoby). Nechybí také prakticky zařízená kuchyňka a vlastní sociální zařízení - koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Rodinný pokoj disponuje dvěma ložnicemi, mezi nimiž je místnost s jídelním sezením a televizí se satelitním příjmem. Hosté zde použijí koupelnu s vanou a toaletou.

Součástí našeho penzionu je podávání snídaní přímo na Vaši pokoj (snídaně za poplatek). Hezké chvíle pohody zažijete ve vyhřívaném bazénu i na okrasné zahradě asijské architektury. K dispozici je zde také terasa s posezením, slunečníky a na grilování gril. Uložení kol umíme zajistit v garáži. Parkování aut je přímo u penzionu. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky