Moderní ubytování, výborné vínko

Náš nově otevřený Penzion Vinařství Viktorín je rájem pro každého. Výborná poloha ve vinařské obci Tasovice v Znojemské vinařské podoblasti, přímo na vinařské cyklistické stezce, moderně a stylově zařízené ubytování, možnost degustace vín - důvody, proč se k nám vyplatí přijít.

Celý rok se můžete přijít ubytovat do našeho Penzionu Vinařství Viktorín, jehož kapacita je 19 osob. Na výběr máme tyto typy pokojů a apartmánů:

- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem,
- dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí a přistýlkou v podobě rozkládací pohovky pro jednu osobu,
- dva podkrovní 4-lůžkové apartmány se dvěma 2-lůžkovými ložnicemi, v každé manželská postel. Jeden apartmán navíc disponuje možností využití přistýlky v podobě rozkládací pohovky.

Součástí každého pokoje a i apartmánu je televizor a vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Apartmány jakož i jeden 2-lůžkový pokoj mají možnost přípravy jídel ve vlastním kuchyňském koutu s indukční plotýnkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí, potřebným nádobím a jídelním sezením. Hosté ubytovaní v pokojích v přízemí mohou používat společnou, plně vybavenou kuchyň. V penzionu se můžete připojit k naší bezplatné WiFi internetové síti.

Na upravené zahradě je k dispozici altán s posezením a grilem. Milovníci vína si mohou dopřát degustaci ve vinném sklepě, který slouží i jako společenská místnost s posezením. Při altánku je uzamykatelný prostor vhodný pro odložení kol. Na požádání Vám přichystáme dětskou postýlku i vysokou židličku. Pozor - můžeme Vám zapůjčit tři kánoe, které lze využít na nedaleké řece Dyji. Parkování vozidel je přímo u penzionu. Zaujala Vás naše nabídka? Přijďte ať už jako jednotlivec, pár nebo rovnou skupina. Těšíme se na Vás!

Tipy na výlety: Jelikož se nacházíme přímo na cyklostezce, určitě Vám doporučujeme sbalit si s sebou kolo a poznávat tento náš malebný kraj. Zajímavá je návštěva vodního mlýna ve Slupi, procházka historickým centrem Znojma i nenáročná turistika Národním parkem Podyjí. V létě se můžete vykoupat v bazénech městské plovárny Louka i bazénech městského koupaliště Louka. Oblíbený je i splav řeky Dyji. Turisté si na seznam atrakcí přidávají také Hrádok Lampelberg, Znojemské podzemí i Loucký klášter ve Znojmě. Samozřejmě, typické jsou zde kulturní akce jako vinobraní, festival vína nebo cyklozávod.