Stylové ubytování s vinným sklípkem

Vinný sklípek U Nováků se nachází v obci Vrbovec v blízkosti města Znojmo. V této oblasti je krajina mírně zvlněná, většina hospodářské půdy je pokryta vinicemi, které krajině dodávají její typický vzhled. Národní park Podyjí je vzdálen méně než 15 km.

Hlavní letní aktivitou je zde cyklistika. Přehrady Znojmo a Výrovice Vám poskytnou prostor pro koupání a vodní sporty. Z historických staveb doporučujeme navštívit rotundu sv. Kateřiny ve Znojmě nebo Rotundu sv. Oldřicha v Hrádku a také Starý zámek Jevišovce, Zámek Miroslav a Zámek Vranov nad Dyjí. Nevynechejte ani zříceninu hradu Nový Hrádek. V létě můžete kromě bazénu u objektu využít i městskou plovárnu Louka nebo koupaliště Pohoda Únanov. Na výlet můžete vyrazit i k jižním sousedům do Rakouska.

Od dubna do listopadu nabízíme ubytování nad vinným sklepem. Celkově se u nás v pěti pokojích ubytuje až 18 hostů. Pokoje lze pronajímat po pokojích nebo jako celek. V průběhu letních prázdnin se můžete ubytovat kdykoliv, mimo prázdnin jen o víkendech (pro skupiny 10 a více hostů možné po dohodě i přes týden).

K dispozici jsou Vám v přízemí a prvním patře tři 4-lůžkové ložnice, každá se dvěma palandami. V podkroví jsou umístěny dvě 3-lůžkové ložnice, každá vybavena třemi samostatnými lůžky. Hosté využívají dvě společné koupelny se sprchovým koutem a toaletou, jednu najdete v přízemí, druhou v patře. Společenská místnost s krbem, televizí, sedací soupravou a jídelními stoly je dobrým místem na trávení společných chvil. Pro přípravu vlastních jídel využijete kuchyň s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a rychlovarnou konvicí.

K ubytování patří vinný sklep s hloubkou 18 metrů vyhloubený do pískovcové skály. Ve vinárně je možné pořádat rodinné oslavy i firemní akce, a také řízené degustace včetně výkladu a rautu (kapacita až 30 osob). Součástí sklepa je i zrekonstruovaná lisovna, která se v současnosti využívá jako kuřárna na kubánské doutníky. Tato místnost je dekorována ukázkami kubánského umění. Velkou předností tohoto ubytování je i exteriér, kde najdete několik posezení. V létě oceníte venkovní bazén a děti se potěší hřišti. Dokonalý relax si užijete ve finské sauně. Rádi Vás přivítáme ve Vinném sklípku U Nováků.